Tööpink tegutseb
31 Juuli 2008
Kollane juuni

Viimasemal juulikuu päeval riputan mina siis nüüd juunikollast. Ei hakka siin kohe mitte targutamagi, et aega pole jne. - sest muidugi teda pole ja ega artvatavasti eriti tulegi.
Kollase värviga ei oska ma esimese hooga kohe midagi peale hakata. Püüdsin meenutada, mitu kollast eset olen üldse elu jooksul teinud, ja tundub, et need saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel. Ei vaimusta see kollane mind just eriti.
Kunagi tudengina nikerdasin ühe kollase pluusi, mis isegi Moskvas mingisel näitusel käis, aga lõppkokkuvõttes kandsin seda siiski imevähe, sest ta oli lihtsalt niiiii kollane. Teise kollase pluusi õmblesin siis, kui sündis meie pere keskmine laps. Vat just selle toimingu ajal õmblesingi. Mõtlesin, et pärast niikuinii aega pole ja haiglasse läksingi alles siis, kui satsidega kollane pluus valmis sai. Seda pluusi kandsin pisut rohkem.
Ja aastaid tagasi sattus mu kätte üks rootsi sisustusajakiri, kus oli hall tuba kollaste tulpidega. Ja nii saigi meie esimese kodu (või teise, või kolmanda?) köök hall koos väga kollaste kardinate ja piltidega. Päikseline oli!
Aga praegu ei suutnud ma kuidagi kollast ette kujutada ei enda ümber ega ka mitte enda toas, nii et kollase komplekti saab meie laiendatud pere kõige päikselisem pesamuna. Loodetavasti mahub see talle selga, modelliga pildi ehk teen hiljem. Kleidi (püksid on seal kohe küljes) lõike võtsin Ottobrest.

Päikesetüdruku kleit


» tööpink posted @ 13:40 - Link - kommentaarid (15)
21 Juuli 2008
HÕISSA PULMAD!

Täna on tõeliselt vaba päev. Pulmadega kaasnevad sebimised on seljataga. Tundub, et hakkan otsast täiesti vanastuma - vaatan siin muudkui pilte üleeilsest imeilusast päevast ja ei suuda ennast kuidagi teisele lainele häälestada. (luban endale rõõmu olla täielik nostalgitseja). Nüüd siis isetegemistest. (noorpaari jätan punktiks postituse lõppu)

Ei pääsenud minagi uuest ämmakostüümist (kuidas sa ikka paned mitu last ühes kostüümis mehele?) Seekord otsustasin kõik ise teha - ja ei kahetse. Jäin oma kobrulise siidkostüümiga, millel kraeks tükk 10 aastat tagasi kaltsukast ostetud kardinat, täiesti rahule. Ja vöö olgu ikka seal, kus on mõni pisutki peenem koht - see toimib.

Teiseks päevaks õmblesin igaks juhuks ka ühe õhema pluusikese.Peigmehele tegin sellise uhkema läikiva vesti pintsaku alla.Ja siis muidugi pruudikleit - 8 meetrit kortsulist riiet, pitsi, tülli ja pärleid.... Terve nädal kulus selle nikerdamiseks. Aga lõpuks jäime kõik rahule.

Seelikuosale veel sellised masinaga tikitud lillekesed.

Selja tagant nägi kleit välja niiSelle viimase eriti ilusa pildi tegi fotograaf


» tööpink posted @ 14:41 - Link - kommentaarid (25)
Suvetuunika ja kiired rõõmsad ajad

Pole siia ammu midagi riputanud, kuigi paar viimast nädalat polegi muu, kui isetegemisega tegelenud. Eile lõppesid lapse pulmad (ega täpselt ei tea, äkki polegi veel lõppenud ) ja loomulikult sai siis õmmeldud ikka nii- ja naasuguseid asju. Isegi sõrmeots on katki torgitud.
Kuna praegu pole veel pilte, näitan seda kõike hiljem. Täna aga juba kuu aega tagasi nikerdatud linane suvetuunika. Mul on vist kapis varsti kümme tuunikat. Aga mis parata - on selline mõnus tegumood!


» tööpink posted @ 07:04 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367853