Tööpink tegutseb
24 Jaanuar 2012
Midagi meestele

Jummel, minu eelmine postitus oli vaikne piiksatus, nüüd tuleks teha siin kerge sosin, sest ikka piinlikult harva saan sellele blogile pihta. Kui nii jätkub, suudan igas kvartalis teha ühe postituse. Et siis selline aastaplaan - ikkagi parem kui mittemidagi. Sokike esitas siin aastalõpul kilomeetrise nimekirja, mina saan ilmselt väga lühidalt aasta lõpus asjad kokku loetud... Aga vähemalt näitan täna sokke (nagu Sokike). Muide need sokid on MEESTESOKID ja kuigi mulle kah värvid meeldivad, siis nii kirevaid asju pole mina mitte ise välja mõelnud - need on täiesti museaalse asja koopia. Vaat sellised edevad mehed liikusid 19. sajandil meie pisikese Eesti mõnes rannakülas .Sokid on värvikad ja tikitud kah veel.
» tööpink posted @ 21:20 - Link - kommentaarid (32)
03 Jaanuar 2012
Vaikne piiksatus

Ei julge siin kohe valju häälega enam kõneldagi, nii laisk olen olnud. Või õieti siin olen laisk olnud, muud tööd ja mured on käsitöö ja isegi sellest rääkimise täiesti tahaplaanile surunud. Ja nüüdki ju sess - tudengi asi. Vaninimene peaks praegu teadusfilosoofiat õppima, aga mitte siin olema. Aga väike paus kulub ju ära Panen üles oma viimaste aegade AINSAMA käsitöö ja seegi selline väike asjake. Kahest vanast kampsunist õmmeldud aluskombe ja ühel Tartu-otsal kootud kaks pisikest sokki. Lukuserva ja mõned õmblused kantisin sitsiga, sest tükid olid mul nii paksuks vanutatud, et kahekorra pöörates oleks kole paks jäänud. Sokid on kootud kaltsukast ostetud täisvbillasest lõngast, mis vaatluse järgselt võib vabalt olla kodus kedratud - oli teine selline maalähedane, pisut ebaühtlane ja väga mõnus lõngatups.

Alanud aastal üritan hakkata
1. Tubliks
2. Peenikeseks
3. Kodus olevaks
4. Ja tunduvalt rohkem elu ja käsitööd nautivaks.

Vaat nii...

» tööpink posted @ 16:10 - Link - kommentaarid (11)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367857