Tööpink tegutseb
18 Detsember 2008
Ei halli ei pruuni ei leidu...

Ja nii ongi! ja vaatamata sellele on jõulud siiski toredad. Kohe ei taha sellesse jõulupaanikast osa saada, tahaks lihtsalt olla ja kõike väga-väga aeglaselt teha. Ei taha kiiresti piparkooke teha ega kiiresti kingitusi pakkida, kiiresti õmmelda ega kiiresti kududa. Ja mis siis, et oktoobripruun ja novembrihall veel lõpetamata - küll jõuab ja kui veab, siis saavad valmis veel selgi aastal. Päris isetegemata ikka ei saa. Aga mõned väikesed isetehtud asjad ikka kingikotti lähevad, neid ei saa aga veel näidata.Täna siis üks lihtne valge pluus, poes olevad on ikka kuskilt kitsad ja kuskilt laiad. Päris tavalist ei tahtnud ka teha, nii sai pluus kaks paari varrukaid. (pealmised, lühikesed on pitsist nagu kraegi.) Ja tähekese tgin lihtsalt näpuharjutuseks, pole selliseid asju enne teinud).

» tööpink posted @ 13:19 - Link - kommentaarid (4)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367805