Tööpink tegutseb
02 August 2009
Kindad valmis

Laulupeokindad lõppesid Hiiumaal. Laulupeol alustatud ja Kassari vaikuses pildistatud - edasine tee otsejoones jõulumehe varudesse. Tegelikult oli teist kinnast üsna keeruline kududa, sest esimene sündis laulupidu kuulates (nägema esialgu ei ulatanud) ja nii, nagu vanasti tehti, ilma igasuguse paberliku mustrita ehk siis umbes. Aga teise kinda tegemine polnud enam nii lihtne, eriti selle vikliosa samasuguseks saamine, kui kogu muster on vaid see, mis kindalt näha. Selliseid kindaid peaks kuduma ikka ühtejärge, aga mitte sedamoodi jokutades, et sel nädalal üks ja kümme päeva hiljem teine.
» tööpink posted @ 15:28 - Link - kommentaarid (17)
01 August 2009
Väike villane

Vähehaaval saavad lõpetatud kõik pooleli olevad asjad. selle vesti puhul on küll natuke ikka piinlik ka, et see sedavõrd kaua (umbes 4 kuud) üldse poolikuna korvipõhjas vedeles - töö ju nii väike ja pealegi imejämedast lõngast.


» tööpink posted @ 18:05 - Link - kommentaarid (7)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367785