Tööpink tegutseb
02 Aprill 2012
Uued sokid vana Muhu kannaga

Mulle kohe meeldib see vanade muhulaste kannakahandusvõte - kena veniv ja võngeline. Nii tore oleks veidikene ajas rännata ja piiluda, kuidas nad seda vanasti täpselt tegid. Üks asi on ju sama tulemus, aga siiski... kuidas? Ma saan aru, et normaalsed inimesed nüüd loevad, et on ikka hullul soov, rännata ajas selleks, et näha, kuidas sukakanda tehti. Ehh. Aga mis teha, kui oled sokikannauurija.
Muhu mõjutustega väiksemat mõõtu sokipaar.Ja kronoloogia mõttes olgu siia ka ülestähendatud viimane õmblustöö. Emale 80-ndaks sünnipäevaks õmmeldud villasest trikotaa˛ist kampsun. Ise on ta kõva kampsunikuduja. Aga teate ju küll, seda kingsepa lugu...Käsitööks jääb tegelikult aiva vähem aega. Ja nagu olen endale lubanud, tööga seotud käsitöid ma siia ei riputa. Aga kooliga? Vaat selle kohta puudub mul kindel seisukoht. Olgu siis siinkohal jupike koolitööd.


» tööpink posted @ 19:28 - Link - kommentaarid (9)
Tööpink tegutseb
kui tahad tööpingi juurde tihedamini piiluda, siis kopi siit endale nupuke:

Photobucket
minust
Ostaksin pisut aega!
Age: parasjagu
Location: eesti keskel
Zodiac Sign: kaljukits
mulle meeldib
vanad asjad, uued ideed ja rõõmsad inimesed.
mulle ei meeldi
Ülbus ja alandav iroonia
karga külla
arhiiv
ja veel...

loen:
Igapäevaselt enamasti ajalehti.
Aga naudin neid väheseid päevi, kus õnnestub end mõne jutukaga kerra tõmmata. Heaks raamatuks võib osutuda kõik peale ulme, nendega ma millegipärast isegi ei alusta.

vaatan:
Kummalisel kombel ei jää heade filmide pealkirjad mulle meelde ja tihti ununeb sisugi ruttu, järele jääb ainult miski tunne. Enamiku filme suudan teleka ees mööda saata magades.

kuulan:
Nostalgiline, rahvuslik või instrumentaalne Eesti muusika, sekka ka etno, retro... Ja vaikus on ka vahel väga kõnekas.

külalisi on siin käinud

367785