ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

393089

22 Mai 2011
ampsak on tagasi

Tere-tere! Mõni ehk veel ehk ähmaselt mäletab mind. Avastasin, et vaatamata varjusurmale on mu pisike blogi ikka veel elus ja suure külastatavuse esireas. Loodan, et nüüd hakkab mul taas tekkima veidi vaba aega, et siia kirjutada ja foorumile ka pilk peale visata. Põhirõhk saab ilmselt ikka blogil olema.

Millega ma vahepeal siis tegelenud olen. Tüüpiline töö, kool ja kodu ring. Koolis hakkab ühele poole saama 3.kursus (sügisel natuke veel ja siis ongi suurem osa asju ühelpool). Lisaks suurele töökoormusele võtavad/võtsid juuraõpingud kõige suurema osa ajast. Arusaadavalt tuli see näputöö ja foorumite arvelt. Laps läks ka sügisest kooli ja ma tunnen, et hoopis mina käin 1.klassis – lapsevanematele antakse ikka ka koduseid töid erinevate projektide näol.

Aga kõige tähtsam projekt (mis hakkab ilmselt ka blogis tooni andma) on oma maja kolimiskõlbulikuks saamine. Kolisime vahetult enne lihavõtteid. Oleme uues kodus - võiks lausa öelda, et päriskodus - väga rahul ja õnnelikud. Tegemist on seal veel palju. Eelmise suve põhilised projektid minul olid kaablite vedamine (suure puurvasaraga tr-tr-trrr auk betooni sisse, tüübel sisse ja klambriga kaabel seina külge - väga naiselik töö eksole!) ja pidev ehitustandri koristamine.

Põlleke väiksele sõbrannale

Kodukandis on mulle tekkinud väike sõbranna (3,5-aastane Elis). Kuna talle meeldib väga oma mänguköögis toimetada, siis kinkisime talle eelmise aasta lõpul Hello Kitty serviisikese ja muud köögis vajalikku. Lõpuks suutsin end niipalju kokku võtta, et kangajääkidest tegin pisikese põlle ka. Sain natuke tüdrukute roosamannat välja elada, sest poistega koos elades seda rõõmu kahjuks pole.

ampsak 18:55 - Link - kommentaarid (22)