ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

393151

23 Oktoober 2006
Pärlisadu ja kotivahetus vol 2

Trika sai täna kotivahetus vol 2 koti omanikuks. Kuna tal oli ankeeti märgitud üheks tema iseloomuomaduseks kärsitus, siis mõtlesin, et tuleb ikka ruttu valmis saada. Endal ka hea tunne, kui enne kiireid aegu valmis saab.

Koju kätte viisin ma koti seepärast, et Trika juurde koju on minu töö juurest jupp maad lühem jalutada, kui postkontorisse kõmpida. Ausalt-öeldes tegi nalja ka mõte sellest, et viin paki postkontorisse ja Trika toob selle sealtsamast postkontorist ära. Huvitav, mis postkontoritädid oleks teinud? ikka margiraha sisse kasseerinud? Õnneks üks pisike linnuke siristas ka, et neil lõuna ajal ikka keegi kodus on. Kusjuures kotiga jäin üsna rahule ja peaaegu, et poleks tihanudki seda sisse pakkida ja ära anda.

Ahjaa, pisikesd kõrvarõngad said ka tehtud - kotiga sobivas toonis pärlitest. Teised saadavad salle, mina väänan traati.

samal teemal Trika blogis

Teine suurepärane asi oli muidugi pakk Helmehaldjalt. Imeline! Need pärlid on veelgi kaunimad, kui ma oodata oskasin! Suurimad tänud! Pärast saab äkki pilte ka - fotokal MÕLEMAD akud tühjad (nagu Murphy oleks külas käinud).

ampsak 15:04 - Link - kommentaarid (5)