ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

426999

30 November 2005
Jupp aega olen nüüd kodus istunud (täpsustus: lamanud) ja köhinud ja nohunud ja mis kõik siia juurde veel käib. Natuke tegin näputööd ka, aga need veel natike poolikud - paar salli ja müts tegemisel. Isegi mütsikooli pole jaksanud edasi teha Paaril ööl istusin arvuti taga ka - köha oli meeletu ja magada ei saanud.


Oma käsitööasjadega käin vist üsna manni jälgedes, st käsitöö peab olema ühtaegu moodne, lõbus ja kunst. Sellega seoses leidsin toredaid hetki internetist, millega mul kohe käsitöö kangastub. Näiteks sellised motiivid. Teine hetk oli nädalavahetusel Tähelaeva saatest, kus korraks vilksatasid Evald Okase tütre Mari Roosvalti maalid - seal oli ka selline manni seeliku tore motiivikogum.

Kuna ma hetkel olen sallide maailmas kinnis, siis leidsin paar toredat kogukonda ka internetist, kes salle teevad.
http://scarfexchange.blogspot.com/ ja http://scarfstyle.blogspot.com/ . Tasub uurida igatahes. Mütside poole pealt sattusin Ana Voogi loomingule (hiljem leidsin sama autori üles ka manni märkmetest).

Ja ikka veel on pea täis erinevaid kotiideid - ma olen täiesti kotihull (mida ma nii paljudega peale küll hakkan ). Ammu juba viskasin foorumisse sellise lehe. Täiesti meeletu, mida maailmas ära ei tehta.
ampsak 08:14 - Link - kommentaarid (4)