ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

395570

24 September 2006
Mind on tabanud mütsimaania

Kuna Dragonfly tegi omale imeilusa kübara, siis mina ka tahtsin katsetada. Seda võib nimetada ka minu masinviltimise katsetuseks nr 2. Ütleme, et 100% rahule tulemusega ei jäänud, aga samas olin osavam, kui viltimiskatsel nr 1. Enne masinassepanemist oli see asi selline. Alumine äär ei õnnestunud nii kenasi nagu Dragonflyl, aga eks järgmisel korral tuleb paremini välja. Kootud roosid on pildil esialgu nööpnõelaga mütsi küljes kinni.

Sellega minu nädalavahetuse mütsimaania mudugi ei lõppe. Peale reedest väsitavat tööpäeva tulin koju, võtsin Burdast lõike ja tegin omale ühe soni moodi mütsi. Leili33 teab rääkida, et sellised on sügis2006 moehitid. Ja kuna see tuli natuke suur, siis tegin täna ühe väiksema ka. Reedeõhtune müts on tehtud mustast villasest kangast, sees vooder ja noka sisse peitsin tugevduse. Täna õhtul tehtud müts on punasest velvetist.Vastused blogikülastajatele:

Kuidas tegin kübara: üsna täpselt Dragonfly juhendite järgi
Kuidas tegin soni: võtsin Burdast (sept 2006) lõiked - tuli lõigata kangast 8 sektorit ja 2 nokatükki, lisaks lõikasin voodririidest 8 sektorit. Ja õmblesin kõik omavahel kokku. Noka tugevduseks lõikasin pakesmat sorti lauakattest (no need väikesed neljakandilised) sama lõike järgi ilma õmblusvarudeta ühe tüki. Papist ei taha teha, sest see läheb niiskuse käes pehmeks.
ampsak 17:17 - Link - kommentaarid (29)