ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

427005

27 Märts 2006
Peapael / Headband

Juba nädalavahetusest saadik piinab mind Hooaja saates nähtud Evita Peroni peapael. Kuna kuidagi ei õnnestunud netist pilte leida, siis kasutasin täna juhust ja läksin Kaubamajja vaatama. Foorumis on sellest juttu siin ja seal on ka lingid, kust saadet ennast näha saab. Peapael ise oli lihtsam ja kallim, kui ma arvasin. Läksin kohe Pärnu mnt Abakhani, kust ostsin kirjut heegelniiti lillekeste jaoks, värvilist kummi peapaela alumise poole jaoks ja paela (selle külge tulevad siis heegeldatud lillekesed). Sobivat kangatükikest ei leidnud ja selle maalisin ise valmis. Hetkel ootan, et kangatükk ära kuivaks.

Täiendused 28. märtsist:
Asi edeneb! Murdsin kangatüki pooleks, lõikasin ääred veidi kumeraks ja õmblesin pahemalt poolt kokku. Seejärel triikisin paremalt poolt niimoodi, et õmblus jääks peapaela all keskele. Kinnitasin kummipaela ja valge nööri peapaela otstesse. Hetkel on vaja veel heegeldada motiivikesed, mis tuleb lükkida nööri otsa.

Valmis saigi (sry, viletsa pildi pärast)! Pähe panduna ka pilt!


Since last weekend I have been thinking on the Evita Peron's headband I had seen on tv ( www.tv.ee ->Hooaeg->25.03->forward it on 35:2 . I couldn't find any pictures from the internet and so I went to Kaubamaja. The mentioned headband was much simplier and more expensive I had expected. So I bought some thread for flower motifs, rubber band for lower part of the headband, white ribbon. Fabric.. .well, I couldn't find appropriate piece of fabric, so I painted it by myself. At the moment I am waiting the paint to dry.
ampsak 18:05 - Link - kommentaarid (21)