ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

427160

10 Juuli 2007
7 fakti ampsakust

Sirliiz tahab minust 7 fakti teada. Ma siis püüan.

1. Mul on imearmas 4,5-aastane poeg ja keski mehe moodi tegelane ka (no ma ka pole ametlikult abielus ja tihtipeale on raskusi enese defineerimisega, et kas Miss või Mrs)
2. Hommikukohvi ma kodus hommikusöögi kõrvale ei joo - töö juures värsketelt jahvatatud ubadest kohv on maitsvam
3. Mul pole elus kordagi hambaid puuritud - hambaarst teadis rääkida, et mul hea mikrokliima või mis iganes suus ja seepärast auke ei tekigi.
4. Unistan oma majast - algus on tehtud ja krunt on olemas (ja veel milline - linna lähedal ja piisavalt suur)
5. Vahel ei viitsi ma kuude kaupa trennis käia, kuigi spordiklubi igal kuul arveldusarvelt märkimisväärse summa konfiskeerib. Hetkel on tubli-periood ja käin usinasti (st kogu raha eest).
6. Mulle pole mõtet öelda kella vormis kolmveerand viis, sest ma niimoodi lihtsalt ei oska kella ja ilmselt ei hakka oskama ka. Pidavat olema mingi eriline ajupoolkerade kiiks, mida esinevat teistelgi.
7. Õppisin autosõidu ära peale lapse sündi, sest mõte minu hästi lõhnavast beebist pisikuid (ja jumal teab mida veel) täis ühistranspordist ajas iiveldama. Nüüd nõuab laps vanaemalt alati bussiga ja trammiga sõitma minemist - eks see tema jaoks midagi eksootilist ja erilist tundub.

Kuna ma pole suutnud jälgida, kes juba vastanud on või kes mitte, siis 7 kohta on minu blogi lugejatele vastamiseks vabad. NB! esimene fakt tuleb kohandada teatepulga üleandja faktidest.
ampsak 12:44 - Link - kommentaarid (3)