ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

426994

07 Juuli 2007
Ütle meri, mu meri.... / Sea

Lõpetasin koti oma õele - olemas oli teema (meri ja et mahuks hästi palju) ja jupike köit. Disain tuli hiljem. Paksem valge kangas, sinine teksariie, sees helesinine impregneer. Kinni käib lukuga.


Kiiksud

Sain teatepulga Tintsikult.
Quote:
Pane kirja mõni oma naljakamatest või veidramatest kiiksudest, mida julged teistega jagada
1) kokkamises
2) majapidamises
3) muu vaba teema
Mõtle, kellele võiks teatepulga edasi anda

1) kokkamisest... pannkooke teen igaksjuhuks alati retsepti järgi, et siis on kindel, et nässu ei lähe Üldiselt on söögitegemisega nii, et enne oma mehega tutvumist oli toidutegemise ülimaks tipuks minu jaoks kartul ja hakklihakaste ning bisviitpõhjaga tordi tegemine. Peale seda ostsin omale esimese kokaraamatu.
2) majapidamises... poenimekirja teen tavaliselt kaupluse riiulite vahede põhjal (a la lihalett, piimalett, kuivaineriiul jne), poes pakin toidud kotti niimoodi, et asjad, mis kodus samasse kappi või riiulisse lähevad, peavad kotis ka koos olema.
3) vaba teema... armastan ka suvise soojaga vatitekiga magada; lilli kastan alles siis, kui magamistoa omadel lehed longus; vaatan kogu aeg autode numbrimärke ja hõiskan kõva häälega, kui mõne meie firma kliendi tuvastan; mulle meeldib jõuda töö juurde pool tundi varem - saab rahulikult kohvi juua ja end töö lainele viia;
Bag for my sister.
ampsak 16:13 - Link - kommentaarid (1)