ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

427115

17 Juuni 2007
Käsitööpuhkusel? Ei veel...

Teen küll käsitööd veel oma muude hobide ja töö-kiire vahepeal. Viimaste nädalate teleka-vaatamise-projekt sai eile õhtul valmis. Tegemist õlarätikuga, mille mustri sain Haapsalu salli kursustelt. Sama mustri järgi sai hiljuti rätik valmis Muhvil.

Villase Rewooli lõnga ostsin kevadel Viljandist. Paelus roheline toon ja ostes nagu konkreetset plaani selle lõngaga ei olnudki. Kuna lõngakera kududes kohutava kiirusega vähenes, siis sai üks mustrikord keskelt vähem ja lõpust ka mõned read maha kaksatud. Igaljuhul saabus üllatus salli venima pannes, sest see enne pisike nutsakas osutus megasuureks rätikuks - pikima külje pikkus umbes 180 cm.

Kuna arvutis Photoshopi hetkel pole, siis sai Paintiga paar jubeda kvaliteediga pilti valmis lõigatud Kui Photoshop saabub, siis saab paremaid ka.


Isetegija projektidest - kotivahetus sai minu jaoks tõenäoliselt läbi, kuigi minu jaoks on kott nagu musta auku kadunud - ise ei jõudnud pilti teha ja saaja kah natuke kadunud. Igaljuhul jahutas see vahetusprojektides osalemise isu kohe tunduvalt.
Poekoti panin teele - pilte jällegi ei jõudnud teha. Ja ise sain ka koti. Ja veel millise! Ma poodi ei tihkagi sellega minna. Arvan, et tegi selle mulle Pireparm.


Veel vahepeal tehtud - palju ehteid endale ja sõpradele, Fimost/Cernitist värke, paar lihtsat seelikut. Lõike tegin ühiselt tellitud raamatust Sew What! Skirts: 16 Simple Styles You Can Make with Fabulous Fabrics. Minu, kui algaja õmbleja jaoks väga hea ost.
ampsak 11:56 - Link - kommentaarid (17)