ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

393192

25 Veebruar 2007
Ilu on vaataja silmades

Vahel on nii, et vaatan oma helmekarpe, kallan mõne paki peopessa väljagi, aga ideed ei tule. Seekord piisas tõukeks filmist Minu endine superpruut, kus Uma Thurmanil ühes stseenis armas roheline ehe kaelas. Kommentaar filmile: üldiselt ninnu-nännu film neurootilisest supernaisest, põhiideeks - ka superkangelasel on nõrkused. Kee ise nailonkattega traadist ja Helmehaldja rohelisest helmesegust (seal olid kiisud ka).

Ja no ühele asjale järgneski teine... ja kolmas... ja...

Sirtsuki eelpainutatud traadist käevõrud on ammu hingel. Roosa-rohelisega võru tegin osaliseltreekeselt sõbrapäevaks saadud jubinatest. Rohekas läheb kingiks õele, kes mulle niisama kingib raamatu Kudumisest klaasimaalini. Viimane käekett Mari Marikese eeskujul pärlikroonidega.


Juustesse ka midagi. Valge-mustaga tegin suuremat sorti klõpsakast (Järve keskusest, hind 3.-) ja millalgi tulevikus valmiva (hetkel poolelioleva) vesti juurde. Roosa tuli inertsist veidi väiksemast, aga neljakandilisest klõpsust (helmed sõbrapakist).


Ja niisama paar vähemat asjakest. Pruun kee.. njah... Kõrvarõngad varasema üllitise juurde (eelpainutatud traat, idee ühtedelt ostetud kõrvarõngastelt - lähevad läbi kõrva valutult).
ampsak 11:55 - Link - kommentaarid (10)