ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

398417

20 Veebruar 2007
Saatan kannab Pradat

Lotte oksjonile pandud imeilus soni tuletas mulle veelkord meelde kuiväga ma reedel nautisin filmi Saatan kannab Pradat. Ja veendusin lõplikult, et ainus võimalus meie peres vahel mõnuga naistekat nautida on sammud Videoplanetisse seada.

Film ise oli armas ja põhipunktid olid, kuidas püüdlikkusest saab töönarkomaania, hallist hiirest sirgub trenditibi ja ka kalgis karjäärinaises veidi leebust leidub. Loomulikult tabas mind ka selle filmi ajal -isetegijalik- vot sellist ma tahaks!


Muust ka. Ehk siis sellest, miks postitusi jube nadilt on. Aga vot sellepärast, et koon Haapsalu salli. Ikka veel. Nüüd on keskmine osa valmis (ligi 400 rida imeõhulist ämblikuvõrku). Äärepits jääbki veel teha. Edenes niimoodi, et headel päevadel jõudsin kaks 16-realist mustrikorda läbi kududa. Fotosüüdistus harjukate koosistumiselt läbi shalla fotoka. Teisi pilte siit.

Ja paar kingiks läinud keed, mille edasise saatuse kohta (et kas sobis või nii) on vähe teada. Kett õele sünnipäevaks ja teine pahaputukale sõbrapakki. Pildi enda tehtust leidsin õnneks pildialbumist.Fimo sain ka kätte. Kui eile veel tundus, et mu teine pool on nõme, kui 4-aastasega arvutimängude pärast kakleb, siis täna oli endal sama nõmediku tunne. Kaklesin lapsega plastiliinijupi pärast. Õudne. Üks ilus link ka, kus mitu head õpetust asub siin.
ampsak 18:50 - Link - kommentaarid (10)