ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

393192

12 Veebruar 2007
Heietused ilma heideta

Panen lihtsalt enda jaoks jälle kirja, mis seisus miski tegemine on. Pilte ei näita, sest mitmed asjad ikka veel salajased ja ülejäänud poolikud.

1. Haapsalu sall - kudada veel 9 mustrikorda. See tähendab, et kolmapäevaks ilmselt päris valmis ikka ei saa keskmist osa. Tööl käiva inimese asi. Lisaks tuleb valmis teha väike proovilapike samal teemal. Minu esimene Haapsalu sall tuleb Pitsiliste koekirjade raamatu mustri nr 107 järgi (lehemuster, aga kui sall teisipidi keerata, siis on see väga... südamlik). Lisaks üks väga armas jutuke Haapsalu sallidest kassipoja kodukalt.
2. Padjavahetus - nii kaugel, et teoreetiliselt võin nädalavahetusel posti panna, kui aega leian
3. Marega koos heegeldamine - väga kaugel ei ole, sest kogu tähelepanu on hiivanud Haapsalu sall. Igatahes tuleb selline tumedam punane ja umbes 6 cm on heegeldatud ka.
4. Kirju vest - kudusin valmis, aga ei jäänud rahule. Harutan natuke üles ja koon ülemise osa uuesti. Aga minuga juba on nii, et suure hooga valmis ja siis selgub, et pole päris see ja entusiasm kaob ära.

Poolikuid asju rohkem polegi vist. Mingil hetkel kas harutasin üles või viskasin ära kõik asjad, mis tõotasid igavesteks lõpetamata asjadeks jääda. Ülejäänud on kõik veel alustamata projektid.

ampsak 11:23 - Link - kommentaarid (1)