ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

418957

21 Detsember 2005
Ma elan jõulupidude ja sünnipäevade ajastus hetkel. Pidu peo otsa - eile lasteaia jõulupidu. Kuna mul lasteaedadega igasugused kogemused puuduvad, siis oli paras elamus kasvataja Miraldat päkapikukostüümis ringi hüplemas näha ja kõikjal tema ümber pisikesed päkapikupoisid ja lumehelbe-plikad. Mustad püksid päka-põnni jalas emme näputöö.

Homseks sünnipäeva eel-tähistamiseks (lasteaed laupäeval kinni ju!) tegin poisile ilusa punase pluusi. Idee tekkis sellest, kui poodidest 3-aastaste triiksärgivalikuga tutvunud oli. Saadaval on valged ja hind (umbes 130.-) tõmbab ka suu lisaks ebapraktilisusele kõveraks. Pildi panen homme, aga pluusi maksumuseks kujunes 14.- riie + 4.- nööbid ja näeb välja nagu issi triiksärgid. Lõige mingist suvisest Burdast.

Jõulud on viimased aastad olnud kõige ilusam aeg aastast. Ja see meenub mulle alati, kui oma pisikest poega vaatan. Lause "lapsed on elu õied" ei ole enam ammu pelgalt klišee, vaid nii ma tunnengi. Sel külmal jõuluööl ta tuli ja see oli kõige ilusam. Minu laps.

ampsak 19:59 - Link - kommentaarid (6)