ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

425513

23 Veebruar 2008
...

Õnnelikult on uude koju jõudnud paeltikandis saunalina. Kuna LaanteLaps armastab rahvuslikku teemat, siis püüdsin saunalina selles võtmes lahendada. Hiilisin mööda ka projekti soovitusest tikand eraldi kangale teha ja siis lina külge õmmelda. Tikkisin rukkililled, moonid ja karikakrad otse linale ja suurem osa neist on mõne pistega mulineega üle tikitud. Ise jäin tööga muidugi ülimalt rahule - natuke kahju oli isegi ära saata, aga lohutab see, et ma võin ju endale ka sellised linad teha ja pealegi on varsti saabumas minu saunalina ka (täna ausõna ei olnud meie postkontoris - käisin juba küsimas!).

Vahepeal sai üle antud ka üks tellimustöö, millest küll pilti ei teinud, aga kuna asi iseenesest on seda väärt, siis talletan algidee siia vaatamiseks. Tehtud sai musta ja türkiisiga motiivisall Samantha blogist.
ampsak 17:42 - Link - kommentaarid (33)

03 Veebruar 2008
Molly Ringwald vest

Ärge nüüd naerge, aga kuu aega vaikust ja nüüd juba teine postitus valmis asjaga. Ja nagu te kõik juba aru saanud olete, siis on mind tabanud krooniline liiga suurte asjade tegemine. Molly tuli ka suur (pilti vaadateski on näha, et Mollyle omane soonik ei tule hästi esile). See vest läheb kingituseks ja endale teen raudselt uue ... ja jupp maad väiksema. Hästi mõnus on kududa - julgen ka algajamale kudujale soovitada. Kehaosa tegin targu pikema. Nagu foorumistki vastavast teemast lugeda saab - kipub see vest vastasel juhul natuke nabakas tulema. Lõng punane 7-Veljestä (jah, see ja Nalle on minu ühed lemmikumad lõngad) ja kulus peaaegu 2 tokki ehk 300g.
ampsak 20:24 - Link - kommentaarid (31)

Kardigan O'Leary Vogue Knitting Fall2006

Nüüd siis lõplikult valmis ehk suutsin end niipalju kokku võtta, et poest nööbid osta. Lõnga kulus kokku 700g (7-Veljestä, valge). Miks mul motivatsioonipuudus tekkis pilte üles panna on see, et kampsun tuli liiga suur. Muidu ilus tegumood ja puha, aga seekordne plaan alustada käistest maksis valusalt kätte. Nimelt algul tundus, et käised tulevad liiga kitsad ja väiksed ning valisin seetõttu kudumiseks suurema kampsuni versiooni. Pärast lugesin kooskudumiste alt, et Vogue'i kudumite varrukad kipuvadki mitte-eestlaslikult kitsad tulema Sellest kooskudumisest foorumis loe siit.

pilt hot.ee keskkonnas
Kuna see kampsun on mulle lootusetult suur ja harutada nagu ka ei tihka, siis panen selle kampsuni müüki materjali hinna eest (ehk siis nööbid 30 krooni+lõng 350 krooni+vajadusel postikulu). Vööümbermõõdult peaks minema kuni 100-110 cm ümbermõõduga inimesele kenasti selga. Ostusoovid erasõnumiga või meilile ampsak@isetegija.net. Kui kellelgi huvi pole, siis läheb harutamisele, sest ma olen 100% kindel et kandma ma seda ei hakkaks, vaid harutaks pigem üles (võrdluseks - minu vööümbermõõt on alla 70 cm). EDIT: KAMPSUNIL UUS OMANIK OLEMAS!
ampsak 14:02 - Link - kommentaarid (19)