ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

425513

26 Mai 2007
Kotivahetus vol 3 ehk üleüldine kotisadu

Eile hommikul jõudis postkasti pakiteade, aga nagu päeva peale selgus - kott küll, aga mitte kotivahetuse oma. Ega poekotivahetuse oma. Hoopis sünnipäevakingitus ja triibu-projekti jätk perennalt. Vahepeal oli postituvi ka teise pakiteate postkasti toonud - ja see oli juba n-ö õige pakk. Ehk siis kotivahetus vol 3 oma.

Kotivahetuse pakis oli ilus punane (millel kuldsed niidid sees) imepisikestest motiividest kotike. Lisaks 2 pakki Fimot (sinist mul just oligi puudu - st polnud üldse) ja suur karp Maiuspala komme (minu mehe lemmikud muuseas, st need on juba nahka pandud). Ma loodan, et kotisaatja ei pahanda, kui ma kotile voodri sisse õmblen (peent pudi-padi on mul kotipõhjas alati) ja tegelikult on mul ühed vinged kotisangad, mis oleks nagu rusikas silmaauku (aga selle koha pealt veel mõtlen). Ilma voodrita mahtus enam-vähem kotti ära mu pisike läpakas (vt pildilt). Igaljuhul kappi kohe kindlasti seisma ei jää. Tegija teadmata, aga postiaadressiks minu lapsepõlvelinn Viljandi.


Teine kott tuli järjena triibu-täpi-ruudu projekti kingile. Lisaks sellele lahedale poekotile oli pakis ka VougeKnitting ajakiri (selle koha peal teeme laineid!) ja sünnipäevaõnnitlused. Tore oli näha, et kevadise salliprojekti loosiauhind ka juba aktiivses kasutuses.

ampsak 08:56 - Link - kommentaarid (7)

19 Mai 2007
Vaata kodus ringi ehk lõngajäägid

Ühel õhtul näpud sügelesid ja siis meenuski, et foorumis oli ülekutse lõngajääkide likvideerimiseks. Heegeldasin mitmest erinevast musta lõnga jäägist koti ja sangad sellele, suvalisest valgest akrüülist said lisandused lillede näol. Voodri peaks ka veel mõnest kangajäägist sisse meisterdama. Üldiselt sai valmis lõngajääkidest kott ja pealegi hetke trendivärvides.

ampsak 10:28 - Link - kommentaarid (21)

08 Mai 2007
Ehtelaegas

Ma juba tõesti ootan, millal -isetegija- projektid jõuavad niikaugele, et saaks endale ühe vinge ehtelaeka teha. Ehteid muudkui tekib juurde ja isu on jätkuvalt raugematu. Nagu oleks võistlus võidab-see-kel-on-surres-rohkem-kõrvarõngaid. Publiku soovil valik vahepeal valminud paladest.
Käevõru eelpainutatud traadil. On teine selline massiivsem. Inspiratsioon LaanteLapselt.

Kaelaehe eelpainutatud traadil. Seemnehelmed ja kolleegilt saadud plastmassist liblikad.

Proovisin eelpainutatud traadile peavõru ka teha. Kaunistab küll, aga juukseid eriti kinni ei hoia.

kirsti1 pärlendavad peavõrud lausa sundisid mind ka midagi meisterdama. Tegin trossile ja kinnitasin pärlipiduritega. Pärlid mdm beadaloti helmesegust.

Üks peavõru. Lükksin helmed traadile ja kerisin traadi peavõru külge. Otstesse lasin augud puurida, et traati kusagile kinnitada ka oleks.

Kõrvarõngad eelpainutatud traadil. Silverpointist kunagi ostetud helmestest. Veidi rasked on kõrvas, aga muidu ilusad. Ühe klubiõhtu ikka ära kannatavad vast.

Lihtne kee Londonist toodud klaashelmestest. Endale väga meeldib.

Eile valminud sõrmus. Sõrmusetoorikud ostsin Londonist.
ampsak 15:06 - Link - kommentaarid (24)