ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

425339

26 Detsember 2007
Pühadeaegne näputöö

Sai valmis vest pojale. Köhib teine peale pühi ja suurt sünnipäeva veidikese. Eile alustasin ja täna lõpetasin. Muster sama, mis 2006 aasta detsembris mehele jõuluks kingitud kampsunil (ajakirjast Käsitöö sügis 2006, lk100-101) ja lõng sama kampsuni lõngajäägid (hall 7 Veljestä - kulus täpselt 1 tokk).

ampsak 18:23 - Link - kommentaarid (11)

18 Detsember 2007
Päkapikud siin ja seal

Tänasega saan minagi lõppenuks lugeda päkapikuprojekti. Täna saabus minu kontori ukse taha päkapikk keson ja suutsingi koduni ära kannatada enne kui paki lahti käristasin. Päkapikk keson arvas, et mind on raske üllatada, aga ehk ikkagi on üllatus. Ja muidugi oli. Hetkel süda alles peksab rõõmust. Pakis Päkapikupoiss ja Päkapikutüdruk (Andreas (peaaegu 5): need on ju minu sõbrad päkapikud! ja proovib päkapikku rõõmsalt pähe), hästi põnev küünal kookospähklikoore sees (mulle tuli Pöial-Liisi muinasjutt kohe meelde), 4 tokki punast (hurraa!!!!) Kiddy lõnga ja suur pakk Rafaellosid.Ja ise saatsin paki Iirimaale LillySmuulile - paradoks on see, et pakk Eestist läks kohale vähem kui 4 päevaga. Paki ideed otsisin kaua, kuni kohtasin Ravelry's Estonian Hand Puppet Sheep'i , mille muster olevat ajakirjas Interweave Spin-Off. Ajakirja polnud, aga tahtmine teha oli suur. Lammas sai LillySmuuli juurde jõudes nimeks küll Snowdog Fred, aga nunnu sai küll. Rahvusliku mustriga ja puha.

ampsak 16:15 - Link - kommentaarid (6)

09 Detsember 2007
Peaaegu piparkookide lainel

Lapsed hakkavad lasteaias järgmisel nädalal piparkooke küpsetama ja sama asi on plaanis kodus ka (loodetavasti 4.advendil). Piparkoogimaja vist ei tee, aga Prismast said vahvad piparkoogivormid ostetud (laev ja rong ja auto ja...). Täna tegin pojale valmis põlle, et oleks ikka nagu päris. Tavalisest voodipesukangast ja tekstiilivärvidega tekst peal.

ampsak 20:56 - Link - kommentaarid (3)