ampsak teeb näputööd
Käsitööd siit, muud jutud http://ampsak.blogspot.com/
ampsak teeb näputööd

Arhiiv

Külastajaid

425339

26 Aprill 2006
Miks ma pole ammu kirjutanud / Why there is no new posts

Pole siis mitu nädalat juba midagi lisanud. Poolikuid asju ei taha panna ja valmis ei taha asjad kohe üldse saada. See orandž boolero on ka ikka veel pooleli. Ei saa sellest koera sabast mitte üle. Aga see-eest peaks esimesel vabal õhtupoolikul valmima üks punane särkpluus, mille kanga ma ostsin Viljuandist Koidu Seltsimaja väljamüügilt ja üks seelik õe 9.kl lõpuseeliku järgi (ilusa kanga leidsin Eesti Tekstiili poest Kadaka teelt - valgel põhjal punane muster). Ja siis on veel teleka laua all hunnik poolikut kraami. Lihtsalt töö, kooli, trenni ja pere kõrvalt investeerin veidi ka uneaega. Üleüldse on une vajadus viimasel ajal tõusnud...hmm... kevadväsimus kallal?
Vanaema käest sain suure kilekotitäie ilusaid lõngu ja ühe pooliku kampsuni, millega pole veel otsustanud, et kas harutada üles või lõpetada ära. Idee on natuke lühemaks harutada ja varrukad kududa. Lõng iseenesest on väga super igatahes.


I haven't written already so long time. I have a lot unfinished things waiting. Shrug I mentioned in my last post is still there But as soon as I find my first evening free I will finish one red shirt/blouse and one very fashionable skirt (I used my sisters skirt as a pattern). And ofcourse I have more such unfinished things waiting under my livingroom table. Work, school, aerobics, family - rest of my time I prefer to spend on sleeping. However - I want to sleep more and more (seasonal affective disorder?).
Grandma gave me a huge bag of yarns. You can imagine how happy I was.
ampsak 12:37 - Link - kommentaarid (1)

09 Aprill 2006
Vaikselt harjutangi õmblemist / Practicing sewing

Sain täna valmis oma kortsuriidest seeliku: pilt1 ja pilt2. Pildi kvaliteet on jällegi nigel, aga päevavalgus sai lihtsalt otsa Lõike tegin ise - ühe Montonis kaupluses näpitud seeliku järgi ja koosneb põhimõtteliselt kaheksast sellisest paanist. Sel ajal, kui õmblemine on raskendatud, siis hakkasin kuduma oma orandžikast Princess-mohäärist eelmise ajakirja Käsitöö boolerot.
ampsak 18:01 - Link - kommentaarid (3)

07 Aprill 2006
Pärlimängu kolmas väljakutse - roheline / Bead-game third callenge - green

Tegin omale ühed suht lihtsad, aga lahedad kõrvarõngad täna. Pidasin silmas ka pärlimängu kolmandat väljakutset, mille teemaks on seekord roheline. Helmed ise sain Ülemiste keskusest.Today I made very cool earrings for myself. This project is also the third challenge of bead-game - the theme is green.
ampsak 19:26 - Link - kommentaarid (3)

05 Aprill 2006
Ikka veel käsitöölainel / Still crafty

Pole ma veel kadunud kusagile. Lihtsalt ajapuudus on meeletu. Hetkel nokitsen tasahilju köögiprojekti teha. Aga täna tahtsin enne koolitust üle tee Stockmanni Hulle päevi uurima minna, aga uksest sisenedes nägingi kohe seda, miks mulle sellised massiüritused ei meeldi. Astusin uksest välja ja jalutasin mööda Tartu maanteed käsitöö poole hoopis. Ostsin omale raamatu Õmblemine, ajakirja Käsitöö ja natuke orandzikat lõnga Project Spectrumi tarvis.

Õmblemise raamatust unistan juba ammu ja sellega olen meeletult rahul. Igasugu lahedaid töövõtteid on ja muidugi vajalikke asju ka. Käsitöö ajakirjast niipalju, et õudsalt armas oli näha, et sportlike riiete lõiked olid olemas. Kirjutasin nimelt kunagi Siire Vanaseljale, et selliseid asju võiks olla. Tänud peatoimetajale igaljuhul! Nalja tegi see, et osa ideid olid sellised, mida minagi olen katsetanud (ja õpetusedki välja pannud) - traadist kootud kõrvarõngad ja paeltikandiga prossid. Ei taha väita, et minu blogist need ideed just pärit on, aga... see selleks.I am still here. I have just less and less time for my own things. At the moment I am in the middle of kitchen project making potholders etc. Today I bought a sewing book ( I had dreamed about it already a long time), new craft magazine Käsitöö (Handycraft) and some yarn (color ise something between orange and pink) for Project Spectrum. About magazine Käsitöö it was fun to find out that some similar things I have already done and published in my blog - for example knit wire earrings and ribbon embroidery brooches.
ampsak 17:30 - Link - kommentaarid (2)