Käiku läksid swarovskid, ehtekivikesed ja 14mm swarovski vitral cabochon, klaashelmed. Muster on jälle ühest prantsuse blogist saadud, kuid nagu vahest ikka juhtub, sattusin seda tehes hoogu ja lisasin omalt poolt mõned detailid. Lõpptulemus totaalselt õpetusest erinev. Need pärlitest ripatsid olid üsna rasked, kaks viimast - \"aastaaegsed\", on üsna kerged nende kõrval.
Jätkan siis samas vaimus, mis eilegi. Sama õpetuse järgi tegin kaelakeele veel lisaks 925 hõbedast kõrvarõngad. Kuna suuremad pärlid olid 6mm, siis kõrvarõngaste kuju on hoopis ümaram (2,5 x 2,5 cm). Kui veel väiksemad põhihelmed panna, saaks vist liithelme.NB! Lillad helmed on pärit HELMESTEPOEST!
Kuna leidsin kapinurgast veel 12mm lillad klaaspärlid, tegin ka lilla kaelakee.
Sel kuul olen rohelise lainel. Lisandusid siis hõbedast kõrvarõngad. Esimeste kõrvarõngaste õpetuse leiab SIIT!
Üks litritega kaelakee.
20 Juuni 2009
925 hõbedast kõrvarõngad! Eelmises postituses oli siis toorikute tegemise õpetus, tänases siis selle õpetuse rakendus. Tegin valmis kaks paari hõbedast kõrvarõngaid. PÄRLILAAT! KODULEHT!
19 Juuni 2009
Kõrvarõnga toorikud!
Viimasel ajal on minu lemmikud isetehtud kõrvarõngatoorikud. Panen siis üles õpetuse, et ka teised isetegijad saaksid seda proovida. PÄRLILAAT! MINU KODULEHT!
Pikka juttu ei tahagi teha. Sain kolme päevaga valmis uue peyote tehnikas mobiilikoti. Tulemus siis siin:
Kuna kohe tuli palju küsimusi, siis vastan kohe siin. Koti ise õmblesin kunstnahast, tagant lukuga. võib teha ka pealt lahtise, seda on lihtsam õmmelda. Kunstnahk on seest kaetud riidega, seetõttu ei leidnud põhjust voodrit panna. Olen teinud ka paksemast riidest, siis ainult äärestasin seest. Pildi teen enne valmis ja pärast õmblen peale. Olen peyote tehnikat teinud kolm aastat ja mul võtab sellise pildi tegemine kuskil 16h aega. Seejärle veel ripatsid allaäärde. Mulle meeldivad 11/00 roccailles miyuki seemnehelmed aga koos nendega saab kasutada ka Toho seemnekaid - erilist suuruse vahet näha pole. Kui delicaid kasutada, siis Tohod juurde ei sobi. Koti mõõdud ilma ripatsiteta on 11,5 x 9cm.