Igat värki


Igat värki
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Obukakust

Elatud: 53 kui teada tahate
Location:Ma teile kirjutan


Archive

Viimased postitused
Jaanuar 2008


Link......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
11 Jaanuar 2008
Mida mina arvan Rapidsharest. Aga seda, mida enamus arvab Windowsist ja Bill Gatesist: kõik kiruvad aga kõik kasutavad. Nii on ka Rapidiga. Et kõike ausalt ära rääkida, peab alustama, et mul pole seal tasulist kontot kunagi olnud. Üksvahe sai neid küll Internetist varastada, aga praegu on Free konto. Kõigepealt, mida me teeme kui oleme leidnud Internetist posu asju, mille lingid viitavad kõik rõõmsalt Rapidsharele. Õige - kopeerime need lingid Wordi faili. Pildil on fragment minu Wordi failist, kus kõik lingid ootavad ilusti järjekorras alla tõmbamist.

Lingid kustutan Wordi failist maha alles siis kui asi on tõepoolest käes. Harva, aga juhtub, et Rapid nagu ka iga teine samalaadne sait annab vigase faili ja tuleb see fail uuesti alla tõmmata. See ilmneb lahtipakkimisel. Halvematel aegadel on fail ulatunud 20 leheküljeni. Väga vähesed asjad on alla tõmbamata jäänud hapuks minemise tõttu. Et asju kätte saada avan Wordi faili. Kui pole hüperlinki siis teen selle, viies kursori lingi aadressi lõppu ja löön lihtsalt tühiku. Siis viin kursori sellele lingile, vajutan alla Ctrl klahvi ja teen lingil kliki ning Word avab brauseri õigest kohast.
Rapidis vajutan loomulikult free, tiksutan kella ära, sisestan koodi ja salvestan asja ära ning toimub rõõmus alla laadimine. Nüüd hakkab rolli mängima Interneti ühenduse kiirus. Sest aeg uue faili avanemiseks hakkab tiksuma alates sellest kui te olete ühe faili alla laadimise lõpetanud. Ja on vahe sees kas 100 MB fail tuleb alla 15 minutiga või pooleteise tunniga. 100 megabaiti on nimelt Rapidi üleslaetava faili maksimumsuurus, mis tähendab, et DVD 5 otsene koopia koosneb nii 45 failist. DivXi kompresseeritud film nii umbes 8 - 15 faili, seriaali seeria 4 faili jne. Praegu peaks olema aeg peale 100MB-se faili allalaadimist järgmise faili kättesaamiseni olema umbes poolteist tundi (oli ka aeg kus see oli 3 tundi). Mida väiksem on fail, seda väiksem on vahe järgmisele failile. Kui teha asja süsteemsemalt, siis kui üks fail on alla laadimise lõpetanud paneme kohe teise faili laadima ja Rapid teatab rõõmsalt, et teil on limiit läbi ja tulge tagasi niimitme minuti pärast. Igal arvutil on kuskil kell, igal arvuti juures on märkmik ja kirjutusvahend ja paneme sinna kirja , et näe noh nii arvutame natike... see kell saab järgmise faili.
See on kõik kena ja ilus ja kehtib staatilise IP aadressi kohta.
Kellel on dünaamiline IP aadress, sellel on lihtsam, eemaldate Rapidshare küpsised, kas teete arvutile restardi või katkestate modemist Interneti ühenduse ja natukese aja pärast loote uue, ja laete järgmise faili alla. Juhtub aga harva, et see ei funka esimese korraga.
Kõige hullem on aga neil kes ripuvad Interneti kolhoosis (jagavad naabritega ühendust). Naaber tahab ka Rapidist alla kakkuda ja siin pääseb kiirem löögile kui ei suuda kokku leppida, et paariskuupäevadel kakun mina ja paaritutel sina.
Muidugi on ju veel võimalus mässata proxy serveritega aga kas asi on seda väärt. Internett on täis igasuguseid allatõmbamise kohti ja ega kõike kraami niikuinii kätte ei saa.
Eelmise postituse küsimuse vastus on: see pilt pärineb Iisraeli noorte komöödia "Lemon Popsicle" neljandast osast. Filmid on tuntud veel nimede "Hot Bubblegum", "Eis am Stiel" (saksa keeles) ja "Горячая Жевательная Резинка" all. Eestikeelset nime pole, sest minu teada meil pole neid osi kunagi kuskil näidatud ei kinos, aga ka telekas.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Parasjagu

Image Hosted by ImageShack.us

Vaatame filmi
The Long Ships (1964)
Spartacus see 1960 aasta oma

Image Hosted by ImageShack.us
Hea film oli


Quote


Amici

006201 Visits...