lilleriin, lilleriin
lilleriin, lilleriin
kohtume me täna siin...
27 Detsember 2016
Heegaldatud tekk.


Vanaemaruutudes ja keskel freeformis ralliauto, traktor ja rong. Mustrit polnud, tegin nii nagu parem tundus.
lilleriin posted @ 17:04 - Link - kommentaarid
10 Veebruar 2014
Aastaprojekti veebruar:
Vapustavalt villane kampsun, mis sai mitte just vahutavalt pitsiline, vaid pigem vahutavalt patsiline ehk palmikuline. Pildi tegemiseks sai võidukalt sportlikku kampsuni uut omanikku taga aetud, kuid paraku pole kaamer nii kiire kui yks kaheaastane. Ainult pikali sai korra ta pildile. Võrratult sinise kampsiku kraeosa oleks kui veiniselt vindiselt tehtud - nii vildakas sai teine peale seda, kui kyljed omavahel kokku said heegeldatud. Harutama ei viitsinud enam hakata, sest ei saanud aru, miks nii viltu kiskuma hakkas ja defekt oli parasjagu efektne ka, et niisamagi kanda.
lilleriin posted @ 23:40 - Link - kommentaarid
07 Veebruar 2014
Veel jaanuari tegemisi. Vana hea Molly Ringwald, mida on nii mõnus kududa ja sama hea kanda.
lilleriin posted @ 14:30 - Link - kommentaarid (3)
06 Veebruar 2014
Uuel aastal sai kudumine-heegeldamine uue hoo sisse ja vanal aastal pooleli ja seisma jäänud asju oli hea kohe ette võtta ja lõpetada. Kõigepealt sain valmis eelmisel aastal sündinud kaksikute poiste tekid. Et nad olid parasjagu valgete triipudega ning muidu käänulised-keerulised, siis sobisid nad ka esitlemiseks Aastaprojekti jaanuari tööna. Ja on nad nagu need kaksikud poisid, sarnased, aga samas erinevad:
lilleriin posted @ 21:31 - Link - kommentaarid
06 Detsember 2013
Kiiktool

Kuu tagasi tuli üks mu poegadest koolist koju, kiiktool käes. Nad olid meisterdamistunnis pesulõksudest ise teinud, kas ma äkki tahaks ära osta, üks vanema klassi poiss olevat neid eelmisel aastal kahe euroga müünud kuskil kellelegi.
Ma ära osta ei tahtnud, võtsin niisama. Ja lasin endalegi õpetada, kuidas seda teha. Ja nüüd need kaunistavad siis meie jõuluvana tuba, kust on puudu veel vaid kuusk, vaip, jõuluvana ja jõulumemm.

Kel huvi järele teha, siis õpetus Isetegia advendikalendris ja minu blogis: My Big Fat Christmas
lilleriin posted @ 17:37 - Link - kommentaarid (1)
070862 huvilist