Mennu käsitööd
Mennu käsitööd

Käsitöö on ohtlik nakkushaigus...


20 September 2008
Tere üle pika aja jälle!

Ega mul enda tehtut näidata pole. Õigemini üks paar kindaid oleks, aga ma pole jõdnud lõngaotsi peita ja pilti teha, seega, läheb veel aega.
Aga üks kena isetegija küsis, kuidas ma tegin purkidele neid vahvaid mütsikesi. Püüan siis kirjeldada. Aluseks võtsin tõepoolest suvalise liniku mustri. Heegeldasin seda mustri järgi mõned read, vist 5 või 6 rida, kuni tundub, et enamvähem on kaane suurune, siis tegin viimased kaks rida, mida juba olin heegeldanud täpselt sama mustri järgi uuesti, et tekiks kaanele kõrgus, kuhu saab hiljem paela põimida. Siis sobitasin oma töösse mustri pealt 9. ja 10.nda rea ja oligi kogu lugu.
Ja liniku muster ise siin:

Head heegeldamist!
Panen siia veel ühe pildikese meie selle sügisesest kõrvitsasaagist:
mennu 04:20 - Link - kommentaarid (5)

04 September 2008
Eile õnnestus uus tütrele kootud komplekt jäädvustada ka koos modelliga:
mennu 05:50 - Link - kommentaarid (5)

03 September 2008
Ja ongi sügis käes!
Kooli aasta algas meie peres sedasi:

Ja kuna seoses kooliaasta algusega ja koledate ilmadega oleme me taas ümberlülitunud linnaelule, siis on mul ka viimane aeg vardad kätte võtta ja midagi käsitöö valdkonnast teha.
Ilmad nõuavad tegusid. Tütrele komplekt:

Kootud Novita 7 veljestä lõngaga. Müts juba korduvalt kasutuseski olnud, sest mis seal salata, sügis on juba täiel rinnal kohal.
Alustatud on juba üks poiste kindapaar ja eks ma nüüd tükk aega sellel lainel, sest igaüks tahab ju omale uusi kindaid
Oma tegemistest veel nii palju, et olen nüüd ka üliõpilane. 19.sept alustan õpinguid Maaülikoolis kaugõppes loodusturismi erialal. Ja lisaks sellele olen ennast juba registreerinud oktoobris algavale vitspunumise kursusele. Nii et tegemist mul kuhjaga. Ja kõige muu hulgas tuleb veel väike poeg kuidagi lasteaiaga ära sõbrustada.
Kena sügist kõigile ja peadse kohtumiseni!
mennu 08:00 - Link - kommentaarid (6)