Tark ei torma
Tark ei torma

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad


24 Aprill 2008
Täna oli tunnike aega ja otsustasin kiirelt pildile haarata viimase aja tegemised ning asju mida varem näidata pole saanud.

Alustuseks siis minu Pinwheel Rug. Ega ma seda tegelikult näidata ei julgegi. Tuli teine pesumasinast selline natuke kööbakas välja. Pessu läks läbimõõduga nii u 1,6 m, välja võtsin väiksemat sorti palli, suutsin venitada u 80 cm suuruseks. Sakid on eriti kööbakad.


Kunagi ammu oli tsunaami nii armas ja näitas mulle pärliussi tegemise nõksu kätte. No ma siis tegin ja kohe kaks tükki on lõpuks valmis saanud. Mõlemale kulus u 100g helmeid. Sinine nii u 1,6 m (8 reas) ja punane 1,3 m (10 reas).

Pilt ka pikalt põrandal


Olid mul siin hunnikus ka mõned rätid. Eile võtsin aega ja tegin need korda. Mulle need kõik meeldivad ja praegu jään vist rättide kudumise juurde.
Esmalt veel üks lilla pääsusaba. Täitsa uus, ausalt Neid ma toodan autos pallastiks olles, see on käinud Lihula kaudu Pärnus.

Viimasest Käsitööst rätt

Ning minu lemmik, vikerkaareline rätt. Esmakordselt ühekordsest Raasiku üleminekuga lõngast. Ühekordne on ikka nii ilus ja õrn Muster Muhvilt

Helen312 14:45 - Link - kommentaarid (8)