Tark ei torma
Tark ei torma

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad


30 Oktoober 2008
Nüüd on hea võimalus endale soetada Pääsusaba rätt oksjonilt
Helen312 12:32 - Link - kommentaarid

28 Oktoober 2008
Jälle hakkab üks kuu lõppema. Seekord siis oran˛ september. Polnud mul ühtki head oran˛i mõtet, aga tikkimise isu oli peal ja otsustasin ühe järjehoidja teha. Tavaliselt on ikka rohkem kui üks raamat pooleli ja ilus järjehoidja kulub alati ära. Ise olen eriti rahul, et sain selle ilusti ära vormistatud. Tagumisele poolele tikkisin riba sama tikkimisriiet.
Lisaks sellele sättisin ennast viimasel Harjukate kokkutulekul Mari Marikese ette ja kirjutasin üles heidest kinnaste kudumise juhendi. Tegin valmis kaks paari valgeid kindaid Raasiku heidest ja kuna need tulid väga ilusad. Uudishimust proovisin ka üleminekuga heidest, sellepärast ka kindad erinevad. Heidest kindad on väga mõnusad ja eriti mugav on neid kududa. Need on nii armsad, et oma tikkimisplätserdusi ma neile küll ei hakka tegema. Soovitan soojalt kõigil proovida! Aitäh Mari Marike.
Helen312 17:29 - Link - kommentaarid (8)

14 Oktoober 2008
Aeg muudkui läheb, aga tark ei torma. Kui ausalt öelda, ei teagi mida viimasel ajal teinud olen, vist midagi. Ei viitsi isegi fotokasse vaadata, kas seal midagi on, mida pole näidanud.
Käisin Isetegija foorumi sünnipäeval. Tore oli, nagu alati ja otsa sai, nagu alati. Näitus oli ja ilusad asjad olid ka. Mina esitlesin siis oma pääsusabade kollektsiooni, millest tuli oksjonil rätikutants. Pilti ise teha ei saanud (fotokas unus koju), aga laenan drex'i pilte, loodetavasti ta ei pahanda. Kokku oli kaheksa salli: roheline 14+1, teised kõik 19+1 mustrikorraga. Kõik, peale rohelise, peaksid uued olema (kui mu mälu ei peta).

Susa oma valikuga.
Helen312 14:30 - Link - kommentaarid (7)