Tark ei torma
Tark ei torma

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad


29 Mai 2008
Panin oksjonile lisaks ühe vikerkaarevärvides pääsusaba Raasiku 1kordsest (ca 100g, vardad nr 3). Oli teine juba varem valmis, aga ei viitsinud pildidstada. Selle pildistamisega on ju alati häda, valgus peab õige olema! Ja täna sattus see pildistamise soolikas peale tulema, valdust ka piisavalt ja tehtud! Imetlege! Mulle hakkab järjest enam 1kordne meeldima, see on nii õrn ja peen.
Helen312 12:17 - Link - kommentaarid (9)

27 Mai 2008
Olen vähe laisk olnud ja midagi lisanud ei ole. Pole nagu midagi eriti lisada ka. Koon usinasti koduperenaise toppi, aga kuna valmis kootud M tundus mulle liiga suur siis tegin S ka valmis. Noh nagu poes, saad proovida kumb rohkem meeldib. Nüüd tundub, et tuleb M tugevamalt uuesti kududa. Vot nii!
Aga täna läks oksjonile suurem osa minu õlarättidest. Eks mõned on endale omaniku juba varem leidnud, aga nii mõnigi on veel täitsa saadaval.
Helen312 18:51 - Link - kommentaarid (2)

10 Mai 2008
Kui juba epitamiseks läks, siis näitan ka teisi ilusaid Raasiku üleminekuga lõngasid.


Kõik need värvid on niiiii ilusad, et oleks mul vaid mitu kätt ja poleks ööpäevas ainult 24h, millest peab magamiseks ka näpistama.
Helen312 14:49 - Link - kommentaarid (4)

09 Mai 2008
Tahtsin eputada, mida Raasikult sain. Oran˛ on niiiiii mõnusalt kevadine, mina polenud seda varem Raasikul näinud. Vikerkaar ja roheline kirju on ka ikka super! Ilusat sinist sain ka, aga see on autos.
Helen312 17:14 - Link - kommentaarid (4)

Eile sai kiirustades okjonile pandud taas üks must-valge tikitud padi. Sai see siin vaikselt nohistatud, kahjuks ei saa tikkida autos Õnneks saab kududa
Helen312 15:25 - Link - kommentaarid (2)

04 Mai 2008
Täna hommikul sain mahti, et Snowdrop Sall ära viimistleda. Nagu pildilt näha, kui oleksin vastavalt juhendile kudunud, oleksin ehk isegi Trika salli üle löönud. Tehtud Raasiku üleminekuga lõngast, vardad 3,5, äärest kerisin tumeda välja. Kokku kaalub 210 g.


Kui juba pildistamiseks läks, palusin teha pildi uuesti ühekordsest vikerkaare värvides sallist. Siis on näha kui suur see tegelikult on. Muster Muhvilt, alläär oleks pidanud olema heegeldatud kuid mina võtsin nagu pääsusabas kokku ja minu meelest väga ilusti jäi.
Helen312 19:20 - Link - kommentaarid (8)