Tark ei torma
Tark ei torma

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad


23 Jaanuar 2009
Küll ikka aeg lippab kiiresti. Võtsin ennast kätte ja tõmbasin pildid arvutisse, et ka järjepeal olla. Mis siis vahepeal tehtud? Tellimusena tegin pontšot, kuna täpselt ei teadnud, millist vaja, siis sai mitu valmis tehtud. Pole klienti ise näinud, aga soovis seda punast üleminekuga.
Nüüd siis pildid. Eelmisel aastal alustatud pontšo, natuke harutatud ja sel aastal lõpetatud, kaal kokku 236g

U-kaelusega pontšo, kaal 252g

V-kaelusega pontšo, kaal 250g

Detsembri keskel ütles sõbranna, et jõuluvana peaks talle sokid tooma. Päkapikkudel oli jõulude ajal hirmus kiire ja alles 1.jaanuar jõudis selle kingini. Motiiv sokiraamatust, kaal 72g

Kõik tooted Raasiku maavillasest lõngast.
Peab ütlema, et see tegemine võtab tunduvalt rohkem aega kui kaalu ja endal kipub seda hoopis juurde tulema.
Helen312 18:24 - Link - kommentaarid (4)

05 Jaanuar 2009
Lõpetuseks alustasin kaalu langetamisega. Hävitasin 78g valget heiet ja sain selle aasta esimesed kindad. (Mari Marikese juhendi järgi) Mari Marikesega ma konkureerima ei hakka, tema on ju võimeline igast asendist midagi tootma. Püüan nii oma lõbuks asja teha ja loomulikult mehe rõõmuks lõngakuhja vähendada.
Helen312 21:40 - Link - kommentaarid (4)

Lisaks sain lõpuks värvispektri pruuniga ühele poole. Loll pea on ihu nuhtlus, ega need kindad mul ju esimesed pruunid ole. Eelmine aasta sai ca 20 paari heidest kindaid kootud. Ikka Raasiku kaup, mul ju seda kohe autost võtta.
Helen312 21:33 - Link - kommentaarid

Oi häbi, häbi. Pole terve kuu siin käinud. Aga see eest täna tuleb rohkem. Alustuseks tegin sõbranna pojale 1 a sünnipäevaks armsa pingviini raamatust Kootud ja vilditud mänguasjad.
Helen312 21:28 - Link - kommentaarid (4)