Tark ei torma
Tark ei torma

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad


24 Aprill 2008
Täna oli tunnike aega ja otsustasin kiirelt pildile haarata viimase aja tegemised ning asju mida varem näidata pole saanud.

Alustuseks siis minu Pinwheel Rug. Ega ma seda tegelikult näidata ei julgegi. Tuli teine pesumasinast selline natuke kööbakas välja. Pessu läks läbimõõduga nii u 1,6 m, välja võtsin väiksemat sorti palli, suutsin venitada u 80 cm suuruseks. Sakid on eriti kööbakad.


Kunagi ammu oli tsunaami nii armas ja näitas mulle pärliussi tegemise nõksu kätte. No ma siis tegin ja kohe kaks tükki on lõpuks valmis saanud. Mõlemale kulus u 100g helmeid. Sinine nii u 1,6 m (8 reas) ja punane 1,3 m (10 reas).

Pilt ka pikalt põrandal


Olid mul siin hunnikus ka mõned rätid. Eile võtsin aega ja tegin need korda. Mulle need kõik meeldivad ja praegu jään vist rättide kudumise juurde.
Esmalt veel üks lilla pääsusaba. Täitsa uus, ausalt Neid ma toodan autos pallastiks olles, see on käinud Lihula kaudu Pärnus.

Viimasest Käsitööst rätt

Ning minu lemmik, vikerkaareline rätt. Esmakordselt ühekordsest Raasiku üleminekuga lõngast. Ühekordne on ikka nii ilus ja õrn Muster Muhvilt

Helen312 14:45 - Link - kommentaarid (8)

23 Aprill 2008
Ah jaa. Küsimus oli nende tikitud piltide kohta. Saan neid mustreid tasuliselt lehelt http://www.artecy.com/ Soovitan soojalt ja liitumise hind igati mõistlik.
Helen312 07:47 - Link - kommentaarid

Muutsin natuke oma blogi, aga see nõuab rohkemat ja pole eriti huvitav (piisab kui majas üks on ITst ülekeskmise huvitatud).

Otsustasin hoopis huvitavamaga tegeleda ja Isetegija avarustest oma töid kokku korjata.

Alustuseks

Jaanuar - valge nagu lumi

Veebruar - punane nagu armastus

Märts - lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas

Anne476 blogist piilusin selle räti mustri

Palju ma neid erinevaid rätte teinud olen? Pole aimugi, arvutamine ammu sassis ja tuleb veel.
Helen312 07:40 - Link - kommentaarid (3)

21 Aprill 2008
Olin raudpolt kindel, et mina blogima ei hakka. Enam ma sugugi nii kindel ei ole. Süü on selles, et edevus tapab. Alalõpmata saab midagi valmis mis mitte ühegi teema alla ei käi, aga eputada tahaks. Õnneks ei ole see blogi ka omaette eesmärk, eks siis kui aega ja viitsimist on korjan pildid kokku ning näitan teilegi.

Alustuseks lükkan pildid pildialbumist üles, et esimene postitus liiga mage poleks. Väljanägemist parandan hiljem, see nõuab suuremat tudeerimist isetegija avarustes.
Mõned tikitud padjad
Paar kootud pääsusaba
Helen312 16:58 - Link - kommentaarid (30)