Luiselotte tegemised
Luiselotte tegemised
Aega ja lõnga pole kunagi ülearu.
.: MINUST :.
Vanus: parasjagu
Elan: Tartu lähedal Tabiveres
Tähtkuju: sõnn
.: MEELDIB :.
Käsitöö, kevad ja suvevaheaeg, väikesed lapsed.
.: EI MEELDI :.
Kurjad inimesed, äike, kui ei jätku aega kõigeks, mida teha tahaks.
.: ARVAN, ET.... :.
Inimeses peab kõik kaunis olema.
.: VARASEMAD TEGEMISED :.
Viimased postitused
September 2006

.: LEMMIKUD :.

Loen:
...jätkuvalt lastekirjandust ja laste kirjutatut...

Vaatan:
...koos lapsega multikaid, peamiselt muumisid!

Kuulan:
...ilma erilise valikuta kõike, ka linnulaulu näiteks.


.: PIILUJAID :.

254731

21 September 2006
Kõigepealt

AASTAPÄEVAÕNNITLUSED KÕIGILE ISETEGIJAILE!!!

Olen vahepeal päris pika pausi teinud. Käsitööd olen ikka teinud, ja teiste tegemisi piilunud. Ilusaid asju tehakse ja Isetegija on üks paik, kus päeva jooksul ikka 1-2 korda ära käima. Ei saa muidu rahulikult magamagi minna.
Ise olen vahepeal paar keerusalli ja saalomoni-sõlmelist salli heegeldanud, oma esimese koolipäeva "kostüümi" sain ka valmis ja käidudki juba pikk aega teisega. Hulga raha olen vahepeal lõngade ja pärlite peale kulutanud.
Aga kõige suuremaks saavutuseks pean seda, et mu tüdrukud koolis on heegeldamispisikuga nakatatud. Tehakse bikiine, toppe, salle ja õlasalle, pontsosid, vöid jne. Paljud on mures, et kui esimene töö valmis saab, kas ma siis ikka veel seda ja teist ka jõuan teha. Täna oli teine tund, üks seitsmenda tüdruk, kes varem erilise käsitööarmastusega silma ei paistnud, sai juba oma pontso valmis ja alustab keerusalli, topiheegeldajatel ülemised otsad valmis! 9. klassi tüdrukud olid kurjad, et täna spordipäev oli ja nende tunnid ära jäid. Kas saab ühel käsitööõpetajal olla suuremat rõõmu, kui klassitäis tüdrukuid, kes heal meelel käsitööd teevad?!
Arvan, et olulisem kui soki- või kindakudumise selgeks saamine on käsitööhuvi, mille koolist saab. Kui on huvi, siis õpib selle kindakahanduse või sokikanna niikuinii ära.
Aga ühe asjaga pole ma veel hakkama saanud. Meelitan hunditädi, et ta oma blogi teeks, seni edutult. Ta teeb nimelt superilusaid asju, aga tükib neid varjama.
Oma töid näitan siis, kui pildid saan tehtud.
Kotivahetuse projektiga sain ka hakkama. Kahjuks jäid pildid tegemata, sest saatmisega läks kiireks ja aparaati polnud kodus. Aga Sirtsu blogis on kott täitsa näha.
luiselotte posted @ 20:02 - Link - kommentaarid (1)