Luiselotte tegemised
Luiselotte tegemised
Aega ja lõnga pole kunagi ülearu.
.: MINUST :.
Vanus: parasjagu
Elan: Tartu lähedal Tabiveres
Tähtkuju: sõnn
.: MEELDIB :.
Käsitöö, kevad ja suvevaheaeg, väikesed lapsed.
.: EI MEELDI :.
Kurjad inimesed, äike, kui ei jätku aega kõigeks, mida teha tahaks.
.: ARVAN, ET.... :.
Inimeses peab kõik kaunis olema.
.: VARASEMAD TEGEMISED :.
Viimased postitused
August 2007

.: LEMMIKUD :.

Loen:
...jätkuvalt lastekirjandust ja laste kirjutatut...

Vaatan:
...koos lapsega multikaid, peamiselt muumisid!

Kuulan:
...ilma erilise valikuta kõike, ka linnulaulu näiteks.


.: PIILUJAID :.

242252

27 August 2007
TÄNA PILTE EI TULE!

Olen ikka oma postitustes piirdunud piltide ja paari selgitava lausega. Täna siis vastupidi.
KASTANI blogist loetu pani mindki mõtlema sügisele.
Enamus sügiseid minu elus on tähendanud uue kooliaasta algust, olgu siis õpilase või õpetajana. Ja päris mitmel sügisel olin mõlemas seisuses korraga. Hetkel tunnen küll kergendust, et minna tuleb vaid tööle. Võib-olla kunagi kahetsen oma pooleli jäänud magistrikursust. Praegu küll mitte. Oma kodu, pere ja laps on esmatähtsad.
Lapsepõlves tähendasid sügise ja kooliaasta alguse kiiret lähenemist floksid ja gladioolid. Millegipärast õitsevad need lilled nüüd juba pooles juulis!? Kas pole selge märk, et maailma ja loodus muutuvad.
Aga viimastel aastatel on sügisel hoopis teine nägu ja lõhn. Elan kolmekordses paneelmajas, vastas veel mitu sarnast. Kui pimedatel, tähti täis augustiõhtutel nina köögiaknast välja pista, siis tunned moosikeetmise, seenekupatamise ja kurgitegemise lõhnu; kuuled sööginõude kolinat, laste ja emade-isade jutumõminat - pered on kodus ja koos. Armas tunne! Ja tõepoolest, kaugel need jõuludki enam on.Üllataval kombel olen saanud kaks väga armast tunnustust.Aitäh, SILPSOLPS!
Suur tänu, DREX ja TRIKA!

Kahtlen, kas olen neid väärt. TÕELISTE MEISTRITE kõrval olen üsna pisike tegija.
Imetlen ikka neid, kelle kohal fantaasia, inspiratsioon ja loomingulisus tiibu lehvitab. Ise olen konservatiiv, armastan traditsioonilist, nokitsen väikseid ja lihtsaid asju teha. Aga teiste töid ja tegemisi vaatan suure huvi ja vaimustusega.
Avastanud ISETEGIJA, ei jõudnud ma ära imetleda SUSA fantastilisi töid ja tegemisi, mida ta meiega jagas. Kahjuks näitab ta viimasel ajal oma tegemisi harvemini, kuid iga kord on ta postituses midagi huvitavat. Tema reisikirju võiks mõni kirjastaja avaldada.
Inimeste huvid muutuvad, kunagi armastasin väga kududa, nüüd heegeldan meelsamini. Imetlen LEILI33 JA MUHVI kudumisi ja REESI ja MANNU heegeldusi, TRIKA vilditud kotte, MIA32 vaipu, PISIHALDAJA joonistusi, AMPSAKU imelisi paeltikandeid, DREXI, MARI MARIKESE, ERIA, LIISBETI ehteid.....
MÜTS MAHA KÕIGI EES, KES HÄSTI ÕMBELEVAD!
Ja kui kiitmiseks läks, siis pean ütlema, et mul on väga andekad õed - ESSI ja HUNDITÄDI. Häbi tunnistada, aga oma käsitööalasest haridusest hoolimata, jään oma tegemistes neile tihti alla.
Kõigi teiega tahaksin jagada neid vahvaid auhindu, mis mulle on antud.
luiselotte posted @ 21:03 - Link - kommentaarid (9)