Väike nokitseja
Väike nokitseja
Armastan väga kududa.
15 Aprill 2010
Tellimustööna heegeldasin pluusi. Kuna soovija saatis ainult pildi, mida soovis, siis oli see minu jaoks väljakutse. Ma ei ole heegeldamisega eriti sina peal. Õnneks osati mulle muster kätte juhatada ja nii ma siis katsetasin. Selline ta siis välja kukkus. Kahjuks pole pilte omaniku seljas.
Pilt, mis mulle saadeti

Materjal, mida kasutasin

50g- 108m.
Heegelnõel: 4.5


kaili7 posted @ 15:44 - Link - kommentaarid (8)
14 Aprill 2010
Küll on tore, kui tulemas on sünnipäev, aga seda ma küll ei osanud loota, et see aasta sünnipäev lausa kuu aega varem tuleb. Kogu aeg olin hädas, et kuhu oma lõngad kõik panna, kord kass kallal siis vinnasid lapsed laiali. Käisime perega poode pidi ja otsisime sobivat kasti või midagigi, mis meeldiks. Kahjuks ei meeldinud ükski ja suuruselt ka liiga väikesed. Lõpuks ma ütlesin mehele, et ei jää muud üle, kui pead ise selle lõngakirstu mulle sünnipäevaks meisterdama. Ei lasknud mees kaks korda öelda, läks sama päev poodi, ostis materjali ja valmis ta saigi. Õhtuks olid lõngad juba oma uues pesas ja mis peamine sellel on ka lukk ees, mille võtme asukohta tean vaid mina. Lisaks sain veel uue tolmuimeja ka.Ei oleks uskunudki, et nii palju lõngu varutud on, aga kui on vaja midagi tegema hakata, on ikkagi see õige lõng just puudu ja tuleb sammud poe poole seada.

Siin siis mõlemad kingid näha.
kaili7 posted @ 08:00 - Link - kommentaarid (11)
04 Aprill 2010
Ma sain tädiks.
Plaanid olid suured, mida pisikesele kõik teha, aga kuna hetkel muud tegemised kõik lõpetamata, pidin piirduma vaid mänguasjaga. See on minu elu esimene kootud mänguasi ja ma jäin sellega rahule. Sisse panin unelaulu meloodiaga mooduli, nii, et mänguasi, mis ka laulab.
kaili7 posted @ 17:43 - Link - kommentaarid (3)
098850 visitors