.: KES MA OLEN :.
Age:
Location:
Zodiac Sign:
.: LEMMIKUD :.


.: MEELDIB/EI MEELDI :.

.: MÕNUSAD LINGID :.
Mari Marike teeb käsitööd
ampsak teeb näputööd
Kriuks2 Ise Tehtud- Hästi Tehtud
Ilutegija looming
Drex Tegemised
P6rgukiz
Kairukas
Epu teod ja mõtted
Psiho_de_lica
kille
Cernitist beebid
Cerniti ja fimopärlite õpetused
Fimost pealuu tegemise õpetus
Jewelry by Janalill
Lucy
Eni Okens jewellry
JOKER
Drexi liithelme õpetus
FITNESS.EE
Pärlipunumine (vene k)
Tööpink tegutseb
OSINKA
PERLA
Krista Rääk- super kotid ja ehted!
Vilditud ehted
KreekaPähkel- super õmblustööd!
Maasikmari MUSTRIKOGU
MANN heegeldab
KREYSY blog
Külli MUSTRIKOGU
VARVARA korallitehnika raamat
Kootud kalamüts
Azhuurne käekett õpetus
MANNU asjatab
KATZU õmblusööd
Rohelise mustrikogu
ANNIKA SUMMEL´JOURNAL

.: MOTO :.

.: VIIMASED POSTITUSED :.
Viimased postitused
Juuli 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
Juuni 2010
Veebruar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007

.: VEEL MINUST :.

Loen:

Film:

Kuulan:
maitse muutub iga päev ;)


.: KÜLASTUSI LEHEL :.

160704

28 Oktoober 2007
Tere!

Vahepeal valmis minu töölkäimise vest. Lõng Müürivahe tn lõngapoest 25 krt tokk- BBB Dany Soft 100%akrüüli, vardad nr 3, kulu täpselt 4 tokki. Alustasin täpselt 100 silmaga ja sobib suurusele 38/M.

Vest jäi kenasti taljesse ja sobib kanda ka pintsaku all. Hetkel hakkan kandma triiksärgi peal ja mantli all koos viigipükstega, praeguste ilmadega veel kannatab niimoodi käia ja on piisavalt viisakas ka.

Aktivist posted @ 21:04 - Link - kommentaarid (2)

25 Oktoober 2007
Tere!

Üleeile õhtul valmis lõpuks minu must käekett:

See jääb ka endale kasutusse, kuna must/kuldne on minu stiil Praegu on tegemisel must vest töö juures kandmiseks, selline mida saaks kanda nii eraldi kui ka pintsaku all väga külmade ilmadega (peaks valmima nädala lõpuks, vastasel korral järgmine nädal töö juures saan külma...) ja pean plaani samalaadse käeketi tegemist, ainult et Swarovskitest.
Aktivist posted @ 06:47 - Link - kommentaarid (2)

22 Oktoober 2007
Tere!

Tänane käik Helmehaldjasse lõppes sellega, et ma tegin omale uued kõrvarõngad. Üldjuhul ma omatehtud asju ei kanna, aga need jätan endale:

Kassisilm ja kuldne lihtne konks. Tegemisel on üks must käekett ka, nii et jäävad komplektina kandmiseks. Nagu näha, sobib hästi ka päris kullaga kõrvuti, nii et kannatab kenasti kõrva panna. Pilt udune, sest tegin kiiruga ja ei olnud pildistajat käepärast võtta...

Ja lubatud tuuningjope pilt ka:


Minu jõepärlid said ka konksud külge:

Tahtsin panna küll kullatud ja tagant kinnised konksud, aga ei leidnud sobivat kullatud materjali pärlite kinnituseks. Seega jäid tavalised kuldsed konksud ja kuldsed nõelad.
Aktivist posted @ 14:37 - Link - kommentaarid (5)

19 Oktoober 2007
Ok, ma siiski panen pükste pildi üles, need veel niisked, aga tulemus kenasti näha.


Tagumine pool siis. Meelega tehtud sellised robustsed ja nn töömehelikud

Samamoodi tuunitud teksajope kuivab ja kuna sellel lasin Domestost palju vähem mõjuda, siis ei läinud nii valgeks. Teistmoodi huvitav.
Aktivist posted @ 16:20 - Link - kommentaarid (7)

Tere!

Mul olid jäänud kappi seisma ühed RESERVEDi klassikalised teksad- istuvad normaalselt, aga igavavõitu. Kunagi ostsin töölkäimiseks, aga praegu ei lähe enam vaja. Otsustasin nad ära tuunida. Selleks valasin pükste peale tavalist peamiselt wc puhastusvahendina tuntud Domestost. Nüüd lasen neil seista, kuni ma linnas ostlemas käin:


Seejärel ümberpöörd, taguots ka kirjuks ja masinasse pesema

Vahepeal valmis ka minu variant Ämblikmehe mütsist lapsele. Tegin jälle kõrviku, kuna poiss nendest kõrvadest vaimustuses. Lõng Helen, varras nr 3, ruudud peale silmatud. Silmi lõin 94, tuli täpselt paras 4-aastasele jõmmile. Tehtud kahel vardal ja siis kokku õmmeldud tagant ning pea kohalt. Üks kaelussall tuleb ka sinna komplekti, siis teeme seljas-peas ka pilti.


Püksid paarkümmendminutit seisnud:


Peale tänast Helmehaldjas käiku produtseerisin mõned lihtsad kõrvarõngad:


Pilt on kehv, kuna meie fotokas rändab kuskil piiri taga hetkel ja tegin tavalise digikaga.
Valged ja roosad on klaashelmestest, sinised mingitest ammu Abakhanist ostetud kivikestest. Kuna ma ise kannan vaid kulda ja eriti pidulikul puhul ka pärleid, siis need lähevad kinkimiseks. Minu mõned päevad tagasi soetatud jõepärlid said küll täna omale ilusad tagant kinnitatavad kullatud konksud, kuid ma ei suuda seni veel välja mõelda, millega ma nad sinna kinnitan- tavaline kuldne pärlinõel oma värvi poolest ei sobi
Aktivist posted @ 07:23 - Link - kommentaarid (5)

13 Oktoober 2007
Tere!

Täna ma teile midagi ei näita, aga just saabusin Loitsukelleri poest, kus müüdi kasvatatud jõepärle!! Ma olen ammu otsinud, aga vot sealt leidsin. Auk isegi sees kenasti ja hind on imetilluke sellise asja kohta mu meelest (10 kr/tk) Muuhulgas oli ka igasuguseid kive, nii kallimaid kui odavamaid. Isegi rubiine Väga sheff koht, lähen veel!

Ja Kristiine keskuses 2.korrusel näitavad täna-homme noored moekunstnikud oma rõivaid, kotte ja EHTEID! Väga lahedaid ja originaalseid asju oli! Kasvõi hea ideede allikas, kes midagi osta ei soovi.

Mulle isiklikult meeldisid ühe kunstniku tooted, kes kasutas hõbedat ja erinevaid vääriskive- küsisin ja ta rääkis, et kive toob ta paljuski ise maailma erinevatest paikadest. Põnev!

Sealt lehelt saab töid vaadata:

Minudisain

Aktivist posted @ 10:51 - Link - kommentaarid

10 Oktoober 2007
Tere!

Seni, kuni mina põnni uue mütsi kallal musklit kasvatan, paar pildikest meie pere sportlikust meespoolestÜks vanem pilt ka:


Poiss sai suvel 4, aga trenni on hirmus tahtmine juba teha ja muskleid näitab ka issi moodi peegli ees Arvutit käsitses juba 2selt kenasti ja praegu leiab internetiavarustest Isetegija lehe kenasti üles, surfab natuke ja siis näitab, et vot tema tahab nüüd sellist või sellist asja endale (eriti popp on viimasel ajal Jansa blogi, kus on ka Ämblikmehe teema aktuaalne)

Noh, ja ega ma ei saa ennast ka näitamata jätta jälle Niimoodi teeb meie pere siis trenni:
Aktivist posted @ 19:30 - Link - kommentaarid (5)

09 Oktoober 2007
Tere!

Vahepeal sai kollane sallkrae omale põrsakese pildi peale. Tikitud mulineega, kuna lõng oli ka peenike. Kõrvikmüts on juba varem tehtud tegelikult mulle endale, aga ma vist ühtegi korda ei kandnud seda ja poiss "pani käpa peale"

Täna õhtul peale trenni ootavad tuunimist ühed velvetpüksid, mille ostsin Tartust 25kr-ga (Kuperjanovi tn on üks väga hea nö kaltsukas kus ilusaid lasteriideid müüa- käin kui komandeeringus olen seal)

Aktivist posted @ 13:43 - Link - kommentaarid (10)

01 Oktoober 2007
Tere!

Möödunud neljapäeval sai minutehtud õrnlilla käekett uue omaniku- äsja Hispaaniast Santa Susannast Kulturismi, Bodyfitnessi ja Fitnessi MM-lt saabunud Valentina Zabiyaka, kes lõpetas seekordsed võistlused Eestit esindades maailma 7ndana bodyfitnessis!

Aktivist posted @ 21:07 - Link - kommentaarid (3)

Tere!

Meie käisime nädalavahetusel Toilas ja Peipsi ääres esivanemaid külastamas. Tee peal nokitsesin poisile sallkraed teha, praegu kuivab ja ootab mingit pilti peale. Tegelane ei tahtnud seda enam kaelast äragi võtta pärast proovimist, jäi poolik sall kaelas autosse magama sõidu ajal
Kuna oli ääretult ilus ilm, siis Peipsi ääres sai tehtud ka mõned pildid, hindamaks minu seniseid treeningtulemusi:


Aktivist posted @ 06:07 - Link - kommentaarid (9)