Loora
Loora
08 Veebruar 2008
VÄRVISPEKTER
Veebruar - punane

Kindlasti on kõik kunagi tundnud seda, et pärast mingi suure ja mahuka asja lõpetamist.. on kuidagi väga tühi tunne ja ei oskagi midagi uut ette võtta. Mul on niimoodi päris tihti.. tundub, et aukartusest lõpetatud asja vastu. Näiteks pärast väga hea raamatu lugemist ei taha ma päris mitu päeva ühtegi uut kätte võtta... Samamoodi ka jaanuarikuus lõpuks valmis saanud pitssalliga. Olin seda teinud mitu kuud.. läbi kudunud kümneid tuhandeid silmuseid.. ja siis ta sai valmis. Väga veider oli istuda õhtuti diivanil niimoodi, et sul polnud käes midagi, mida kududa... seda vana head sallikest.

Ometi, kuna võtsin osa ka sõbrale südame tegemisest, ja Valentinipäev ohjeldamatu kiirusega läheneb, siis tuli midagi välja mõelda. Ma polnud kunagi varem proovinud fileeheegeldamist. Mõeldud-tehtud. See on ka üks mu soove seoses värvispektriprojektiga - proovida uusi asju, mida varem teinud ei ole.

Tihti on olukord, kus tahaks laua taga teed, kakaod või miskit muud juua, aga tubli nagu ma olen, suudan alati kuidagi tassipõhja külge kuskilt mõne veepiisa vms korjata. Seega, et vältida laua ja tassi pidevat kuivatamist, heegeldasin kahe südame motiiviga tassialuse. [KLIKI eelmise lause lõpul, et näha pilti!]

Järgmiseks kuuks luban, et proovin jällegi kord teha midagi suuremat. Eks näis, kas läheb katse korda. Seniks aga kõike head!

» loora posted @ 16:57 - Link - kommentaarid (1)
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
102652