Loora
Loora
14 September 2007
Eksamid, eksamid, eksamid ja see, kuidas mul miski valmis ei saa.

Mis ma teen ja teinud olen?
1. Blogi välimuse muutsin kunagi ammu-ammu ära... värvikombinatsioon punane-must-valge on mu üks lemmikuid. Ja ei ole ta midagi nii tume, kuigi alguses kartsin, et ehk jääb. Täitsa armas minu meelest.
2. Käsil põhikooli lõpuklass, seega kuulan päevast päeva jutte sellest, et kevadel on eksamid. Aeg-ajalt tekib mõte, et kuulge... me oleme aru saanud jah, et need eksamid tulevad, võite kuss olla.
3. Projekti must-valge raames on valmimas varjupaik mu meigiasjadele. Väike varjupaik, sest asju on vähe. Pole teab mis eriline meigifänn. Loomulikkus on... ilus!
4. Käsitöötunnis valmistame õhukesest (ja kohutavalt hargnevast ) riidest lillekesi.
5. Tegelen 900g lõnga keraks kerimisega, tüütu on.


Mida teha tahaks?
Rääkisin enne põgusalt 900g lõngast ja käsitöötundidest. No, need on omavahel natuke seotud. Täpsemalt - hakkame lähiajal kuduma pitsilist/palmikulist asja. Vabal valikul siis. Olen viimased nädalad kulutanud otsingutele suures internetiavaruses, aga ei ole midagi sellist leidnud, mille peale ihukarvad püsti tõuseks. Täna koperdasin aga kahe sellise kampsiku otsa:

ja


Ja nüüd ma siin mõtlen ja arutan ja ise ka ei oska valida... Kuigi see pitsiline vast natike rohkem meeldib... Aga jah, ma olen segaduses. Seega kutsun teid kõiki mulle nõu andma - kumb on kenam, praktilisem, lihtsam jne jne jne. Suured tänud.

» loora posted @ 14:11 - Link - kommentaarid (7)
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
102600