Loora
Loora
07 August 2007
Villastest asjadest, pitsidest ja äpardustest.Villane vest, lõpetatud umbes pool kuud tagasi, siiamaani korralikult viimistlemata. Huvitav, et mul just nendeks viimistlusteks kuidagi seda tahtmist ei jätku. ;p Viimistlen siis, kui kanda vaja on. Haha. Jah, Laura, tubli laps oled. Vest ise tuli muidugi natuke liiga lühike ja natuke liiga lai. Üks tuttav tabavalt ütles, et kuule sa midagi õiges suuruses ka teha oskad?
Lõng: mõlemad villased, roosa natuke peenem kui punakaspruun. Lõngavööd mõlemal ära kadunud. :/ Kulus natuke üle 3 toki (50g) punakat ja natuke alla ühe toki (50g) roosat.
Vardad: nr 3Käesoojenduseks tehtud väike kolmnurkne Salomoni sall.
Lõng: teadmata koostisega, arvatavasti beebilõng. Kunagi Ameerikamaalt saadud. Kulus ligikaudu 50g ma pakun.
Heegelnõel: 2Hetkel, tänu prantsuse topi totaalsele untsuminekule (tuleb veidi hiljem) otsustasin, et teen närvide rahustuseks midagi kiiret ja kerget. Niipaljukest on siis valmis juba, võite arvata mis sellest tuleb. ;p
Lõng: veneaegne iirisniit
Vardad: 3

Ja nüüd siis sellest suurest untsuminekust... Hõiskasin siin eelmises postituses, et esiosa kohe kohe valmis. Vara hõiskasin - tuli välja, et ma olen kuskil midagi väga untsu ajanud ning silmuste arvud üldse kohe ei klapi. Ja aru ka ei saa, kus viga on.. et kas alles rinnaosas, või äkki tegin juba algusest peale midagi valesti. Ega midagi, nägemiseni topike... üles tuli harutada. Oehjah. Aga alla ma ei anna, kunagi saan ta valmis nii või naa!

» loora posted @ 10:14 - Link - kommentaarid
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
102650