Loora
Loora
10 Juuli 2007
Kiiksud, faktid ja prantsuse topi saaga

Kuigi keegi otseselt mulle pole ühtegi fakti- ega kiiksupulka edasi andnud, tuli mul hetkel kohutav tahtmine kirjutada... ja natukene veel kirjutada. Loodetavasti keegi siis väga pahaseks ei saa, et ma nüüd ka veidi kiiksutan. Võib sedagi mõnesmõttes kiiksuks lugeda, et kui keegi kuskil midagi väga vahvat teeb (ja kiiksud on lahedad!), siis ma tahan ka.
Nii, et siit nad siis tulevad...
Kiiksud kokanduses:
* Ma suudan algselt plaanitud roast totaalsest erineva asja teha. Näiteks, hakkasin ükskord tegema omletti (no, polnud varem teind ja puha...), igatahes välja tulid sellest kotletitaolised soolased, täidisega pannkoogid.
* Mulle ei meeldi poes ostmas käia, tavaliselt teen toidu valmis sellest, mis külmkapis/köögikapis leidub. Isegi, kui selleks on vaid piim, jahu ja eelmisest päevast üle jäänud keedetud kartulid (tühja kõhu juures pole midagi paremat, kui taldrikutäis kartuleid ja sooja kastet. Mmm...)
Majapidamises:
* Mul on täiesti ükskõik, mis pidi WC-paber jookseb
* Aeg-ajalt on mul koristamishood, siis ma panen terve kodu särama, ülejäänud ajast suht ükskõik mis toas toimub.
* Tulevikus peab mu magamistuba olema tumepunane!!! Ja ei ole vaja rääkida aurast või teab veel millest, see peab tulema tumepunane!!!
Muud kiiksud:
* Võin lõpmatuseni rääkida asjadest, mis kedagi teist peale minu ei huvita.
* Raamatuid lugedes jookseb silme eest läbi pilt, nagu film, mis üsna tihti erineb sellest, mida võib näha raamatu filmiversioonis.
* Telekast sarjasid vaadates (Vaatan nädalas ainult 2-3 kindlat sarja ning olen väga vihane, kui keegi samal ajal midagi muud tahab vaadata. Lööb tähemärgi jäärapäisus välja vist.) ei tee ma vahel vahet sellel, et kas ma lugesin teksti alt subtiitritest või kuulsin näitlejaid seda päriselt ütlemas. Ju siis inglise keel niivõrd sisse kulunud.

Faktid
1. Olen hetkel veel 15, kuid pahatihti pannakse välimuse või jutu järgi paar aastat vanusele juurde. Mõnikord on see täitsa tore, teinekord jällegi mitte.
2. Ei tarbi meelemürke (suitsetamine, alkohol, narko jne). Kohvi ka ei joo.
3. Meeldivad igasugused remonditööd, eriti sellised, mille tulemusi kohe näha on, nt. tapetseerimine.
4. Olen täiesti vaimustuses Skandinaaviamaadest, eriti Norrast.
5. Vähemalt 45% asjadest, mida alustanud olen, ei jõua lõpuni, sest suudan nii kiiresti meelt muuta. Ometi, pean ennast üsna kohusetundlikuks ning vajalikud asjad teen kõik ära. Nende 45% hulka kuuluvad rohkem igasugused käsitööalased ideed, mis alguses tunduvad nii lahedad ja siis paari päeva pärast mõtlen, et mida ma küll siis mõtlesin. Samamoodi ka kõik minu katsetused jooksmas käia hakata... metsa, metsa on nad läinud.
6. Pole kunagi suusatanud. ;p
7. Tulevikus tahaks saada ajakirjanikuks.

Prantsuse topi saaga...
Jah... kudusin oma peenikese lõnga ja peenikeste varrastega lehekesed ära... Sinnamaani oli veel kõik korras. Ja siis hakkas juhtuma. Esiteks veendusin ma selles, et ma ei oska silmuseid "üles korjata", teiseks selles, et ma olen tegelikult ikka üks väga algaja kuduja kui mängu tulevad peenikesed vardad ja lõng. Ehk siis tulemus - harutasin need paar rida kehaosa üles ja panin lehekesed kõrvale, et veidike oma krussiläinud käsitöösooni rahustada ja siis uuesti alustada, seekord aga niimoodi, et pärast selle leheriba pluusi külge kinnitada. Eks näis... Eks näis. Ükskord ma võidan niiikuiniiii!

» loora posted @ 16:04 - Link - kommentaarid (2)
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
102650