Loora
Loora
03 Mai 2007
Seekord ei taha ma kiisust ei kutsust... Vast kõik teavad, kuidas see laul edasi läheb. Ka mina ei kavatse hetkel näidata pilte oma uutest saavutustest käsitöövallas, kuna need puuduvad - ja peab tunnistama, hetkel pole midagi erilist käsil ka. Kool võtab oma aja (õnneks ainult kuu aega veel) ning vabal ajal tahaks lihtsalt magada, magada... ja siis veel natuke magada. Samuti ei räägi ma hetkel oma emast, kuigi emadepäev on üsna lähedal.
Asi, millest ma seekordses blogisissekandes rääkida tahan, on igasugused erinevad vahetusprojektid: neid on isetegijas juba üle kümne (seda ainuüksi sellel aastal!), craftsteris ma lausa upun erakordselt vaimukatesse ning andekatesse vahetustesse, sõbranna mul osaleb ülemaailmsel postkaardivahetusel ning nüüd lõpuks otsustasime ühe teise sõbrannaga ka ise paar koostegemist ja ka vahetust organiseerida. Esialgu veel ainult kahekesi, kuid kes teab, ehk ühel päeval kasvab ka meie õilsast ideest midagi suurt, ilusat ning fenomenaalset.
Ma leian, et igasugused sellised tegemised, kus lõpp-produkt hoopis kellelegi teisele läheb, on igati vahvad, kuna innustavad sind oma aega paremini planeerima, et saaksid õigeks ajaks asjad valmis; aitab paremini tundma õppida inimest, kellele oma paki teed ning viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, kohustab sind tegema veidi korralikumalt kui tavaliselt. Minu jaoks on need väga tugevad tegurid.

Seega tahaks teile soovida ilusaid vahetusi: saadud ja saadetuid pakke; rahulikku kevadet (lubati, et läheb soojaks!) ning veel umbes seitset paari käsi, et ikka üha rohkem ning ilusamaid isetegemisi saaks tehtud.

» loora posted @ 22:19 - Link - kommentaarid (1)
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
102652