Loora
Loora
30 Mai 2007


Seekord kahjuks pilti klikata ei saa, aga noh, ega asi pildil pole ka seda väärt. Minu esimene seelikutegu siis. Khm. Jah, läksin krookimisega veidi liiale. Aga vähemalt nüüd ma tean, et kui võtta täiesti tavaline ristkülikukujuline riidetükk, ülemine osa ära krookida (mitte liiga krookesse nagu minul juhtus!!) ja siis kumm õmmelda, tuleb täitsa OK seelik.

» loora posted @ 09:08 - Link - kommentaarid (2)
27 Mai 2007
Nüüd saab näidata ka ühte kotti, mis mul eile valmis (pildil veel niidid peitmata). Varem ei saanud, kuna asi läks privaatvahetuse käigus sõbrannale ning kartuses, et äkki ta käib mu blogi piilumas järgisin põhimõtet "Parem karta kui kahetseda".


» loora posted @ 16:32 - Link - kommentaarid (1)
Poekotilainel

Ise küll selles vahetuses ei osale, aga üks tore poekotimoodi asjandus on minul ka olemas. Tervet kotti ei tahakski nagu näidata, pole ta midagi erilist, lihnte ristkülikukujuline kotike, millega ma nüüd trennis käin. Mis mulle aga meeldib, on tasku peal olev tikand. Tegelikult pole seegi midagi erilist, aga sinna polekski sobinud miski metsik hiilgus.


» loora posted @ 10:31 - Link - kommentaarid (2)
16 Mai 2007
Tere-tere, jälle üle pika aja.. Seekord tulevad pildid ka!

Esiteks minu esimene top, mis ei kukkunud küll päris nii välja, nagu ma lootsin, aga no... kuskilt peab ju alustama, eksole?

Seljas praegu kahjuks pilti pole... Veendusin selles, et normaalset pilti endast teha on üliraske.


Ja siin siis minu pitsitatirätik... suuruses, mis kvalifikatseeruks küll laudlinaks juba... Ja kole on ta ka. Aga noh, endale piitsaks panen üles, et enam elusees ühtegi äärepitsi tegema ei hakkaks. 4d3


Järgmise korrani! Loodetavasti veel selle kuu sees...

» loora posted @ 08:13 - Link - kommentaarid (1)
03 Mai 2007
Seekord ei taha ma kiisust ei kutsust... Vast kõik teavad, kuidas see laul edasi läheb. Ka mina ei kavatse hetkel näidata pilte oma uutest saavutustest käsitöövallas, kuna need puuduvad - ja peab tunnistama, hetkel pole midagi erilist käsil ka. Kool võtab oma aja (õnneks ainult kuu aega veel) ning vabal ajal tahaks lihtsalt magada, magada... ja siis veel natuke magada. Samuti ei räägi ma hetkel oma emast, kuigi emadepäev on üsna lähedal.
Asi, millest ma seekordses blogisissekandes rääkida tahan, on igasugused erinevad vahetusprojektid: neid on isetegijas juba üle kümne (seda ainuüksi sellel aastal!), craftsteris ma lausa upun erakordselt vaimukatesse ning andekatesse vahetustesse, sõbranna mul osaleb ülemaailmsel postkaardivahetusel ning nüüd lõpuks otsustasime ühe teise sõbrannaga ka ise paar koostegemist ja ka vahetust organiseerida. Esialgu veel ainult kahekesi, kuid kes teab, ehk ühel päeval kasvab ka meie õilsast ideest midagi suurt, ilusat ning fenomenaalset.
Ma leian, et igasugused sellised tegemised, kus lõpp-produkt hoopis kellelegi teisele läheb, on igati vahvad, kuna innustavad sind oma aega paremini planeerima, et saaksid õigeks ajaks asjad valmis; aitab paremini tundma õppida inimest, kellele oma paki teed ning viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, kohustab sind tegema veidi korralikumalt kui tavaliselt. Minu jaoks on need väga tugevad tegurid.

Seega tahaks teile soovida ilusaid vahetusi: saadud ja saadetuid pakke; rahulikku kevadet (lubati, et läheb soojaks!) ning veel umbes seitset paari käsi, et ikka üha rohkem ning ilusamaid isetegemisi saaks tehtud.

» loora posted @ 22:19 - Link - kommentaarid (1)
Loora
MINUST:

VANUS: 24
MÕTTETERA
"Öö ei ole kunagi nii pime ja pikk, et inimesed oma lootust kaugele koidule ei paneks."

Halldór Kiljan Laxness, "Sjálfstætt fólk"
TEGEMISED
MÄLESTUSED
KÜLALISED
101894