metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
26 Detsember 2010
RAHULIKKU JÄTKUVAT JÕULUAEGA KÕIGILE!!!

Tänavu on jõulud jällegi lumised, justnagu peab Mees muidugi tögab mind selle jutu peale ja ütleb, et kas ma siis ka veel lumevaimustuses oleksin kui üksi seda kühveldama peaksin ja soovitab minna vahelduseks ka katuselt lund maha ajama
Ei tea, ei tea Katusele küll ei tahaks... Ja õuekühveldamiselgi on põhitegija ikka meesterahvas, peab tõele au andma.
Aga 9 kuud porist sügist tundub ikkagi üks nukker jubedus. Nii et naudin seda, mis hetkel väljas valitseb. Ja jõuluaega ka
Tänase postituse põhisisuks on ka jõuluvana kotti poetatud kraam, peaasjalikult ikka sokid, sokid, sokid... Vahepeal sokke kududes juba mõtlesin, et peaks hakkama vist blogi nime vahetama, sokimaania või miskit sellist Ühed sokid läksid kingiks nii, et unustasin pildistadagi.
Aga kõigepealt miskit, mis oleks tegelikult pidanud olema minu suvetöö, aga - oleks on paha poiss, eksole. Jõuluks sai magamistoa aknakardin ka igastahes endale uue pitsi, sama mustriga nagu elutoalgi - need aknad jäävad väljast ühte külge, sellepärast.

Ja nüüd siis sokid, nr.44, nr.43 ja nr.35. Viimased 2 paari said tehtud sokilõngast, aja kokkuhoiu mõttes, muidu poleks vist kuuse alla jõudnudki. Ei tea, miks, aga mul kipub ikka tähtajaliste asjadega päevake või tunnike puudu tulema Tea kas pensionipõlveks õpin aega arvestamaJa veel ühed nr. 35, isevärvitud lõngast, minu sügisetöö.

Muide, see muster oli väga lahe ja mõnus kududa, aga kust ma ta sain, mitte ei mäleta...
metsamaku posted @ 11:00 - Link - kommentaarid (2)
203686 visitors