metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
25 Juuli 2007
Hiiumaal oli tore nädalavahetus. Vahva oli kokku panna nimed foorumist ja inimesed elust ja pisut lähemalt tuttavaks saada. Kahju ainult, et meid seal nii vähe oli - arvestades kasutajate üldarvu. Tänud ka meie pere poolt tripsule veelkord vastu võtmast ja kõiki neid vahvaid kohti juhatamast, kuhu edasi minna. Lõpuks olen siis minagi pildid üles saanud ja võin neid teistegagi jagada. Alustasime oma sõitu reede õhtul, Hiiumaale jõudsime parajasti selleks ajaks, et veel enne pimedat telgid üles saada ja tuttu minna. Sel pildil juba hommik - meie lapsed Kassari külakiigel.Emme muidugi alles magab, et kokkutulekul igati värske ja puhanud olla...
Aga siin olemegi juba kohal, ära reganud, orienteerunud ja üritame pisut rahvaga tutvuda. Kõikse parem vahend selleks on muidugi käsitöö - siin õpetab Karnaaks kõigile traadiväänamist, nagu näha, isegi meesterahvad on huvitatud.
Siin siis killuke puutöötoast Ja siit tuleb üks vahva laevuke!
Rait sai selgeks tinast nööpide valmistamise: Ning nii uskumatu kui see ka pole - isegi IT-d ei ela ainult (käsitöö)armastusest. Järgmisel hommikul peale kohvitamist juhatas tripsu huvilistele põnevamaid kohti Hiiumaal. Leidsime meiegi nii mõndagi huvitavat, kuhu polnud varem sattunud. Kummistu kalmistu, kus kääpad pidavat öösiti helendama, päevavalgel jäi see muidugi nägemata; järgmiseks Suursadam, kus palju laevu ja väike meremuuseum; Kukka kivi, millel kõrgust pea 4m ja pikkust-laiustki paraja lava jagu ning laste kõige huvitavam koht - metsseafarm Reigis. Siin siis kõige väiksemad metsanotsud üks suurem ja väheke väsinud ja mõni tegelane sõi lausa peost. Ning kojusõidul sattusime talve, usute või ei!Ja mis ülesaamisse puutub, siis mandrileminejatega võrreldes oli meie elu lausa meelakkumine. Igaks juhuks läksime tunnikese varem kohale ja soovitud kellaajal saime ka üle, autosid oli just parasjagu niipalju, et sai praami täis. Aga nüüd jälle heegeldama, väljas sajab nii mõnusalt!
metsamaku posted @ 12:05 - Link - kommentaarid (1)
194512 visitors