metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
11 September 2011
KÕIK, KÕIK ON UUS, SEPTEMBRIKUUS...

No mitte just päris kõik Aga mõned asjad said küll just algavale kooliaastale mõeldes valmis. Pikapäevarühma mänguasjade täienduseks said tehtud üks pehme jalgpall ja üks pehme rannapalli tüüpi käsipall. Puhas näputöö Polegi muide vist enne niiviisi käsitsi midagi õmmelnud. Idee ja lõiked pärinevad sellisest vahvast raamatust nagu N.Litvinova"LOOMERÕÕM - õmbleme ise mänguasju" Muide, jällegi peaaegu puhas taaskasutus: väikseksjäänud sipukad, dressipüksid ja õmblusjäägid rohelise fliisi näol.


Väikesele piigale sai kootud lasteaias käimiseks eest lahtikäiv kampsun jope alla, ikka raglaanlõikes loomulikult, nagu mõni post tagasi lubatud sai Lõngaks Alize Bahar ja vardad nr. 3,5. Kaunistuseks heegeldatud liblikas ja lilled ning ääred on samuti üle heegeldatud, Capriga, konks 3. Liblika idee sain siit ja lilled on pärit Minu Käsitööd Iiri pitsi erist.

Ja nüüd jälle seenele! Kukekaid on see-aasta vähemalt metsas nii et oi-oi-oi. Meil igatahes juba mitmed ämbritäied ära söödud, sügavkülma pandud ja isegi marineeritud - seda olen siiani teinud ainult riisikatega. Ja kui seentest aega jääb, siis on teemaks õunamahl ja õunamoos.
Käsitöö tuleb vist natukeseks kõrvale panna...
metsamaku posted @ 08:30 - Link - kommentaarid (6)
202576 visitors