metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
30 September 2008
Eilsest sai märkamatult tänane õhtu. Aga siin need lubatud Suure Pärlipäeva pildid siis on.
Kõigepealt üks eriti vahva väike isetegija
Ja siis need suuremad ka.

metsamaku posted @ 18:38 - Link - kommentaarid (5)
29 September 2008
Paari nädala jooksul, mis on mu viimasest postitusest möödunud, on juhtunud nii mõndagi. Kõigepealt sain reede hommikul paki, mille saamisele ei osanud veel isegi mõelda Tegu siis nõelapadjavahetuse pakiga, mis tuli mulle Helikeselt. Ja nagu ma juba foorumis kiitsin, oli see pakk super-super! Vaadake aga ise!
Siis toimus laupäeva hommikul lasteaias perepäev, kuhu lasteaia toetuseks toimuvale laadale sai saata midagi isetehtut. Muudkui moos purki, kübarake peale ja teele!

Purgi käekäiku laadal aga ei õnnestunudki jälgida, sest selle asemel olin minagi osaline hoopis Suurel Pärlipäeval. Lasin 2 päeva näppudel hoolega käia, kinnistasin mõningaid vanu ja omandasin uusi teadmisi - suuuured tänud kõigile õpetajatele! Õhtul peale tööd üritan ka omatehtud pildid lisada.
metsamaku posted @ 08:57 - Link - kommentaarid
14 September 2008
KUI mul oleks toidublogi, siis ilmselt kuuluks see postitus sinna. Aga vat ei ole ??: Ja oleks raske öelda ka, et tänane tegevus miskitpidi näputöö valda ei kuulu Nimelt sai tänane päevake seenemetsas mööda saadetud. Ja tulemuslikult, kokku saime 10 erinevat sorti seeni, alates kukekatest ja lõpetades imearmsate pisikeste männiriisikatega
Enamikku neist ma ikka tunnen ka... Aga teadmiste täiendamiseks sai mõned tundmatud kah metsast ära toodud. Seeneraamatut meil kahjuks kodus ei ole, aga....Keegi teist ju ikka tunneb neid ja oskab rääkida mis nendega peale hakata, kas pannile, potti või prügiämbrisseNohjah, umbes selline toiduga seonduv mu näputöö praegu ongi, endiselt - ploomid, õunad, kurgid ja nüüd siis veel seened kah...
metsamaku posted @ 15:07 - Link - kommentaarid (9)
05 September 2008
Hea seikleja

Maie ja Valdur filmist Vanad ja Kobedad
Sa oled Maie ja Valdur filmist Vanad ja Kobedad

Sinu kirjeldus: Iga suvi vähemalt üks reis on sinu eesmärgiks. Olgu see siis Nuustaku, Pärnu rand, mõisatuur või Pariis. Kuskil peab ju käima, sest sügisel räägivad kõik tööl ja mitte reisinul pole midagi vastu panna. Grillahi ja shashlõkivardad on auto pagasniku kohustuslikud suvised komponendid.
Matkarent.ee soovitus: Ükskõik kuhu reis viib, alati on hea kui GPS on varuks

Milline matkasell oled sina?

metsamaku posted @ 05:45 - Link - kommentaarid
02 September 2008
Võtsin siis täna kätte ja tegin inventuuri, vastates Dreameri
üleskutsele. Võin vist metsamaku nime siin foorumis vahetada korilase nime vastu Eks ma ikka teadsin ennegi, palju mul seda lõngakest on, aga kõike niiviisi koos näha... Peaksin nüüd vist vastu võtma otsuse, et enne ei mingit lõngaostu, kui vanad veidigi vähenenud, aga paraku praktilises elus see ei toimi - lihtsalt vaja läheb tavaliselt just seda värvi ja materjali, mida kodus ei ole. Noh ja pärlivarudest ja nendega seonduvast ma täna parem üldse ei räägigi...
villased
akrüülisegused
efektikad
puuvillased
bukleelõng
heie/valge puuvill
mohäärisegused
töövahendid - neid peaks vist küll juurde muretsema...
Ja see siin on kingitus paar nädalat tagasi - 15. pulma-aastapäevaks - abikaasalt, koht kuhu panna selliseid väiksemaid käsitöövahendeid. On ju armas?
metsamaku posted @ 08:30 - Link - kommentaarid (4)
202663 visitors