metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
21 Oktoober 2008
raames regin mina padjakese Hettelile. Kuna nüüd on padjake uue omaniku juures ja pildialbumiski
üleval, siis panen ka blogisse väikese märgi maha tehtud asjast. Oktoobrikuule kohaselt pruun - aga siiski mitte minu oktoobripruun.
metsamaku posted @ 07:29 - Link - kommentaarid (5)
12 Oktoober 2008
TÖÖST JA KÄSITÖÖST

Poolteist kuud tagasi läksin ma taas peale lapsepuhkust tööle. Kolmandat korda. Kolmandat korda sellepärast, et kahe esimese lapse vahepeal ma tööle ei jõudnudki. Ja sellest ajast on mu elukorraldus totaalselt segi pööratud. Kusjuures ma ei tööta isegi päris täiskohaga. Kas on asi vanuses, laste arvus või ei ole ma lihtsalt veel uue olukorraga kohaneda suutnud 24h ööpäevas jääb igastahes karjuvalt väheks - magamata nagu ka läbi ei aja. Oi, ma kadestan neid inimesi, kes suudavad toime tulla mõne tunni unega ööpäevas ja sealjuures veel töövõimelised olla. Minust saab sellisel juhul Zombi, kellel veel pealekauba süda puperdab ja kõikvõimalikud kohad valutavad. Teinepool soovitas asjad tähtsuse järjekorda panna, icccc. Einoh, eks ma üritangi... Seega, pooleli on augusti bee˛, septembri oran˛ ja oktoobri pruun + tuhat muud käsitöist asja. Aga ükskord me võidame niikuinii!!!
Suure kiire ja väsimuse kiuste on valminud siiski paar vajalikku asja. Pinal, et tööjuures vajalikke kirjavahendeid kotipõhjast taga otsima ei peaks. Sallkrae kõige väiksemale - minu variant Isetegija õpitoast Sibulaplixi õpetusest, lõngaks Happy Wool Karoliine Hõbelõngast, vardad nr.3.


Ja eile tegin oma esimese katsetuse vildikatega lõnga värvimises. Jäin väga rahule ja värvin sel moel kindlasti veelgi. Vanadest vildikatest ei tohiks meie peres puudust tulla ja lambavalget villast on ka vanast ajast kõvasti varuks. Kui nüüd ainult aega kusagilt juurde osta saaks

metsamaku posted @ 12:27 - Link - kommentaarid (3)
202576 visitors