metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
31 Mai 2007
Jee! 31.mai kestab küll veel ainult pool tundi, aga ikkagi JÕUDSIN! Pildi topist tuttavale üles panna enne tähtaega. Täitsa minu loomuses muide, teha kõike viimasel minutil. Pole just kõige parem omadus, eks ma ikka kasvatan ennast ka vahetevahel... Aga siin ta nüüd on: vanim tütar on uue topi õnnelik omanik&modell.

Väike piiga sai endale ka midagi uut - kampsuni pidulikumaks puhuks.
metsamaku posted @ 20:44 - Link - kommentaarid (4)
16 Mai 2007
Täna tuleb siis mitte-käsitööjutt ja ilma piltideta hetkel. Fotokas on meil peres üks ja ainus ning hetkel kodust väljas. Tahaks aga muljed seni kirja saada kui veel suht värsked on. Nimelt käisime perega nädalavahetusel mandrimaal, Tallinnas ja veits mujal ka kui juba ülemere korra mindud. Tallinnasse sattusime mõnes mõttes veidi ootamatult, kuigi asi oli ikka paar nädalat enne teada ka. Aga iial ei oleks tulnud selle peale, et oleme piisavalt paljulapselised, et presidendi vastuvõtule sattuda. Minu mõiste järgi hakkab see nii viiest-kuuest lapsest peres. Aga ilmselt on Eestimaal paljulapselisusega just nii nagu on. Meie kandist, tuleb välja, ongi viimasel ajal sellele üritusele just neljalapselised kutsutud ja seal kohapeal ringi vaadates tundusid umbes pooled pered samast mastist olevat. Päev ise oli väga tore, kordagi ei tekkinud tunnet, et midagi on tehtud "linnukese" pärast. Igatahes, sellist emadepäeva pole meie perel olnud enne ege ilmselt ka ei tule kunagi. Kahju oli mul ainult sellest, et ma ise ei jõudnud osa võtta Aasta Ema teki tegemisest. Oleks olnud hoopis teine tunne seal seda üleandmist vaadata... Eestimaa väiksusest sain korra jälle aimu. Uskuge või ei, Kadrioru lossi ees sain kokku oma kooliaegse parima sõbrannaga. Kumbki meist elab nüüd erinevas Eesti otsas tegelikult. Selline emadepäev siis.
metsamaku posted @ 10:37 - Link - kommentaarid (2)
10 Mai 2007
Eelmise postituse õige vastus: müts. Muide, tegin omast arust täpselt õpetuse järgi, nr.3 heegelnõel ja jämeduselt sobiv lõng. Ilmselt oli asi valge lõnga struktuuris, selline pisut pehmem, aga igastahes müts, mis pidanuks sobima kolmeaastasele (peaümbermõõtki oli võetud, kusjuures), oli suur mulle endalegi. Iseenesest sai müts kena, aga nüüd tuleb talle uus omanik otsida.
Siin aga Rael Mariel oma suvemütsiga, mille ta tellis väikse preili mütsikese järgi. Vahepeal aga sattusime koos vaatama üht roosivahetuse pilti ja otse loomulikult oli nüüd ka tema mütsikese kaunistuseks vaja roosi.
metsamaku posted @ 06:06 - Link - kommentaarid (2)
08 Mai 2007
Üle hulga aja siis jälle blogimas. Ega eriti pole vahepeal millegagi maha saanud kah, kevadväsimus, sunnik vist kallal. Magaks ainult ja jõudu pole ollagi... Midagi on siiski näppude vahelt läbi käinud. Küsimus: mis see on? Mõeldud oli ühele kolmeaastasele sünnipäevakingiks.
See aga on putukakostüüm lasteaiapeoks keskmisele piigale. Tundlad siis ja tiivad. Pildistamiskunstis on mul endiselt kõvasti arenguruumi, tegelikult on tiivad kaetud tülliga ja kaunistatud litritega, pildile mul seda aga püüda ei õnnestunud.
metsamaku posted @ 06:35 - Link - kommentaarid (4)
202623 visitors