metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
13 Juuni 2010
NATUKE SIIT JA NATUKE SEALT

Kõigepealt oli mul juba ammu isu proovida üht ussikee varianti, mille idee sain drexi blogist. Minul kukkus ta välja siis niiviisi, esimest korda tegin nii peyote tehnikas torukest kui ka sellist kaunistamist. Aga kindlasti teen veelgi, nii on ussikesed ikka märksa huvitavamad ja ka pidulikumad.Siis samuti juba pikemat aega oli mul tänu poja soovitusele plaanis proovida, kuidas näevad pärliussina välja eesti rahvusvärvid.
Minu variandis siis nii. Eile tegi oma esimese laadadebüüdi ka ja ripuks tänaseks juba ühe turske meesterahva kaelas - kui mul oleks tegemise ajal pähe tulnud, et kõik kaelad ei pruugi olla minuga samas mõõdus Nüüd aga tuleb uuesti näppudel käia lasta ja härrale laadalt teha uus sinimustvalge õigetes mõõtudes. Loodetavasti leidub sellele siin ka sobivates mõõtudes kael mõnel järgmisel laadal


Ja veel sai valmis üks väga ammu sooviks olnud proovimine, vast rohkemgi kui aasta tagasi sai seda asja alustatud - minu saalomoni sõlmes pidulik sall. Õpetuse leidsin vist Heegeldamise piiblist, kui mälu ei peta. Vahepeal lihtsalt seisis kirstus - ja läks suisa meelest äragi selle pooliku sallikese olemasolu, nii nagu nende poolikute asjadega ikka vahel juhtub Lõng on selline kullasegune kunstlik materjal, konks kolmene.


Ja muidugi on valminud ka mõned kõrvakad ja käevõrud, nagu näiteks:metsamaku posted @ 18:21 - Link - kommentaarid (2)
202688 visitors