metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
29 Juuni 2007
Vihmased ilmad on käsitöötamisele väga kasulikud. Loomulikult ka meie kuivadele põldudele, taimedel on täiesti teine nägu nüüd. Aga nüüd asjast - minu heegelnõeltel on nüüd täiesti oma koduke. Inspiratsiooni sain METSKASSI blogist. Projektil KÄSITÖÖVAHENDID KORDA peaks seega joon all olema. Kuigi nüüd hakkasid jonnima vardad, kes ka oma isiklikku korterit tahavad...
Ilusate ilmade tagasituleku lootuses tegin ka endale rätiku, samast lõngast suvise kotikese ja mobiilikotiga.
metsamaku posted @ 08:38 - Link - kommentaarid (1)
25 Juuni 2007
Jaanipäev on möödas ja igatepidi ära tähistatud. Piduisu lausa mõneks ajaks otsas, eriti kui arvestada, et jaaninädal algas poisi sünnipäevaga. Hetkel siis neljast lapsest kodus järel kaks: poiss läks vanavanematele külla ja suurema tüdruku saatsime täna hommikul tantsu-ja laulupeole. Selleks tähtsaks sündmuseks valmistumiseks kulus mõnigi päevake eelmisest nädalast. Õmblusmasingi sai paksu tolmukorra alt välja, tõsi küll, ainult pisiasjade õmblemiseks, nagu alusseelik rahvariietele. Suuremad asjad peavad ootama, kuni pisike suuremaks kasvab. Heegeldatud sai ka veidi, rätik tüdrukule, et pikkadel harjutuspäevadel päike liiga ei teeks. Üheksast hommikul alustavad ja õhtul kaheksast lõpetavad ja nii pea nädal aega järjest. Mul oleks küll juba sussid püsti selle aja peale, aga ilmselt on lapsed tublimad... Et see rätik siis, muster Kati blogist.
metsamaku posted @ 13:15 - Link - kommentaarid (1)
13 Juuni 2007
Kamm kestab edasi, oleks lausa huvitav teada, kas teistel ka. IE-s kõik ok, Mozilla pilditu, ainult blogides pildid olemas. Sõnaga, kirjasaatmine jpm. võimatu. Kusagil foorumis keegi kurtis, et sama jama.
Suvi on oma täies aus ja hiilguses, nii et käsitöö jaoks peab aega lausa varastama. Miskit siiski valmis, keskmise preili top.
metsamaku posted @ 19:40 - Link - kommentaarid (5)
09 Juuni 2007
Mingi kamm on. Ilmselt ainult minu arvutis, sest teistel tundub asi toimivat, aga miks, ei taipa. Tahaksin registreeruda värvivahetusprojekti, aga ei õnnestu kuidagi teadet saata, sinna alla foorumis kuhu enne tuli - vasta, ei tule nüüd midagi. Mis aitaks?
metsamaku posted @ 18:11 - Link - kommentaarid (3)
202883 visitors