metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
25 Juuli 2008
Parem hilja kui mitte kunagi, eks ju Ehk siis teksaprojekt väikese hilinemisega valmis. Jalgratast ei leiutanud, suurema õe püksisäärtest sai väiksele õele seelik - taolisi siin blogides ennegi olnud vist. Selga proovitud ja piltki ära tehtud, jäi ikka tunne, et kuidagi lage. Sestap lisasin triigitava lillekese ja jäin rohkem rahule.

Nüüd olen jätkuvalt õmblemislainel (kirsside ja sõstarde ehk kompoti ja mahlalainete vahepeal muidugi) ja teksapükse on ka veel küllaga. Plaanis on üks kott, ehk saab ka teoks
metsamaku posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (1)
22 Juuli 2008
Aga ma nüüd urisen!!! Üks pisike vale näpukas ja kõik eileõhtune post läinud!!!
Mis siis ikka, mis kehvasti, see uuesti (jonni ka ei jäta), niipalju kui eilsest jutust meeles, n.-ö mälutest Tekst nägi välja vist umbes nii:
Häda ajab härja kaevu ja metsamaku õmblusmasina taha Ära tegin! Tõsistele lapimeistritele pakub see muidugi nalja, aga mul on nüüd ka oma lapi-tekikott ja lapi-padjapüür, ISE õmmeldud! Ja julgen veel siia üleski riputada Kusagilt tuleb ju iga asjaga alustada ja tulevikus hea vaadata, et kuidas see algus siis välja nägi. Ja karta on, et neid tuleb veel, sest meie pere on vist liivapaberist tehtud, et tekikottide eluiga nii lühike on. Eks ma olen ju ennegi õmmelnud, no nii kord aastas vast , aga seda va pesuõmblust sai vist küll viimati 25 aastat tagasi koolis tehtud.
Ja juulikuule omaselt on asjad muidugi sinisekirjud...
metsamaku posted @ 06:55 - Link - kommentaarid (3)
19 Juuli 2008
Nii, lõpuks on nüüd aega ja olemas ka mida üles panna - niisiis minu tehtud kott Vikikesele. Pilt on Vikikese tehtud, meie fotokat polnud õigel hetkel jälle kodus, aga tahaks ju endale ka ikka mingit jälge tehtud asjast... Saigi siis Vikilt laenuks palutud.

Täna tuleb mul selline päev, millist juba mitme aasta jooksul ei mäleta - mees viib kõik lapsed peaaegu terveks päevaks kodust ära ja ma saan teha, mida tahan. Just, mitte ei mõtle nii nagu igal hommikul ärgates, et mida ma tegema pean, vaid mida ma siis õige täna teha tahaksin...Selline (lisa)sünnipäevakingitus siis. Ega käsitöötõbise puhul väga palju variante ole, millega tegelema hakkan...
metsamaku posted @ 06:18 - Link - kommentaarid (3)
14 Juuli 2008
Kotivahetuse raames sain koti Tintsult. Õigemini lausa kaks, sest suure koti sees oli väike - heegeldatud mobiilikott. Tintsu oli vist hoolega luuretööd teinud, sest ega minu blogis õmmeldud asju just tihti ei kohta Palju ma seda küll ise kanda saan, sest teismeline tütar tunnistas koti väga kantavaks ja küsis kohe päris endale. Nii lahke ma küll ei olnud , lubasin aeg-ajalt kasutada, aga miski ütleb mulle, et see saab tihti olema Pilti ka:

Ja sinise kuu sinine pärliuss - mul kohe on kombeks kuud ära vahetada - kollane on alles näppude vahel
metsamaku posted @ 16:37 - Link - kommentaarid (5)
06 Juuli 2008
Vahepeal sai hulgim ehteid tehtud. Suvise kiire kiuste. Osad neist on juba omanikud leidnud, osad veel täitsa vabad - nii et kui kedagi miski huvitab, võtke ühendust. Kõigepealt siis pärliussid, südame -ja sinilillemustriga ning eri suuruses rohelistest helmestest.Siis paar traadiväänatud komplekti:


Üks puust ja nöörist -
Mõned pusakeed ja kõrvakad ka:


metsamaku posted @ 12:10 - Link - kommentaarid (4)
202860 visitors