metsamaku meisterdused
metsamaku meisterdused
heegeldan ja koon, pisut ka vildin ja mässan pärlitega
28 Jaanuar 2015
SOKID MEHELE

Otsustasin sel aastal ennekõike sokkide kudumisel kasutada olemasolevaid lõnganutsakaid. Aastate jooksul neid ikka veidi on kogunenud Siit jääb järele ja sealt jääb järele, aga kui uut asja tegema hakkad, siis ikka poodi lõnga järele. No küllap teate isegi. Sedapuhku lõngakasti korrastades sai hing täis, aitab! Muidugi ei vähendanud nende ühtede sokkide tegemine oluliselt varusid, aga vähemalt algus on tehtud. Mustrid pärit ühelt vanalt tädi kootud sokilt - mul on kombeks selliseid üksikuid vanu kudumeid alles hoida, pärast hea "spikerdada".
metsamaku posted @ 08:38 - Link - kommentaarid (6)
06 Jaanuar 2015
VEEL MIDAGI...

...möödunud aasta tegemistest. Üle hulga aja saime novembri lõpus kokku saaremaiste isetegijatega, sellest ma pikemalt ei räägi, seda on õigel ajal juba enne mind tehtud Sirtsuk õpetas meid tegema topsi. Minu oma on siin.

Uuel aastal sai ta endale seltsiks suurema samasuguse.

Mõned pudinad ka:Edit: Vabandan, millegipärast jäid kaks esimest pilti esimesel korral keelumärgiga - nüüd peaks olemas olema.
metsamaku posted @ 09:19 - Link - kommentaarid
01 Jaanuar 2015
UUS AASTA!
Palju on sul teid ja radu,
sa oled kõigi võimaluste maa.
Kõik sinu päevad
on me endi jagu
ja mis me neist teeme,
see neist saab...
Õnnelikku uut aastat kõigile!

Ja möödunud aasta meenutuseks mõned viimased tegemised. Käsitööd sai ikka nagu terve aasta tehtud, aga pildistama ja blogima olen olnud laisk, mis laisk. Uuel aastal loodavad kõik tublimad olla, eks minagi
Mõned kaardikatsetused ka:

metsamaku posted @ 17:56 - Link - kommentaarid (2)
202686 visitors